Whatsapp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

  HABER 19/12/16

Whatsapp uygulamasına yeni eklenen bir özellik ile Whatsapp kişileriniz ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Bu görüntülü arama ve konuşma özelliğini kullanabilmeniz için öncelikle telefonunuzda öncelikle Whatsapp uygulamasının son sürümü yüklü olmalıdır. Eğer Whatsapp uygulamasını güncellemediyseniz buraya tıklayarak güncelleyebilirsiniz. Eğer Apple marka bir telefonunuz varsa aynı şekilde Apple Store’dan Whatsapp’ın son sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

Whatsapp uygulamasının son sürümünü yükledikten sonra Whatsapp uygulamasını açarak görüntülü konuşma yapacağınız kişiyi seçin. Kişi sayfasındayken üstteki telefon arama butonuna bastığınızda karşınıza iki seçenek çıkacak. “Sesli arama” ve “Görüntülü arama”. Bu iki seçenekten “Görüntülü arama” seçeneğini seçerseniz karşıdaki kişiye bir görüntülü konuşma araması gidecek. Bu şekilde çift yönlü ve görüntülü bir konuşma başlamış olacak.

Whatsapp uygulamasında sesli veya görüntülü arama yavaş çalışıyorsa bunun sebebi kullandığınız internet veya telefonunuz olabilir. İlk olarak bağlı olduğunuz internetin hızlı olduğuna emin olun. Sonrasında telefonunuzda internet harcayan başka bir uygulamanın açık olmadığını kontrol edin. Son olarak ise telefonunuz hızlı bir telefon değilse görüntülü veya sesli aramalara yetişemeyip yavaşlama meydana getirebilir.

Sesli veya görüntülü konuşma ile ilgili yorum ve bilgilerinizi aşağıda yazabilirsiniz.
Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Whatsapp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?  5 yıldız
Benzer Sayfalar:
Bilim ve Teknoloji Haberleri
, , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Samsung Galaxy S6 Ekran Donması Çözümü
 Türk Yapımı Bulmaca Oyunu Ozon – Renkleri Eşleştir
 Instagram’da Büyük Profil Fotoğrafı Görüntüleme
 Uygulama ve Oyunlar için İki Hesabı Aynı Anda Kullanmak
 Dream League Soccer 2017 Android Futbol Oyunu
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2016 (dmoz registered) (1475 sayfa / 6161 yorum) k201208021123 9809