Whatsapp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

   İNDİR HABER 19/12/16

Whatsapp uygulamasına yeni eklenen bir özellik ile Whatsapp kişileriniz ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Bu görüntülü arama ve konuşma özelliğini kullanabilmeniz için öncelikle telefonunuzda öncelikle Whatsapp uygulamasının son sürümü yüklü olmalıdır. Eğer Whatsapp uygulamasını güncellemediyseniz buraya tıklayarak güncelleyebilirsiniz. Eğer Apple marka bir telefonunuz varsa aynı şekilde Apple Store’dan Whatsapp’ın son sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

Whatsapp uygulamasının son sürümünü yükledikten sonra Whatsapp uygulamasını açarak görüntülü konuşma yapacağınız kişiyi seçin. Kişi sayfasındayken üstteki telefon arama butonuna bastığınızda karşınıza iki seçenek çıkacak. “Sesli arama” ve “Görüntülü arama”. Bu iki seçenekten “Görüntülü arama” seçeneğini seçerseniz karşıdaki kişiye bir görüntülü konuşma araması gidecek. Bu şekilde çift yönlü ve görüntülü bir konuşma başlamış olacak.

Whatsapp uygulamasında sesli veya görüntülü arama yavaş çalışıyorsa bunun sebebi kullandığınız internet veya telefonunuz olabilir. İlk olarak bağlı olduğunuz internetin hızlı olduğuna emin olun. Sonrasında telefonunuzda internet harcayan başka bir uygulamanın açık olmadığını kontrol edin. Son olarak ise telefonunuz hızlı bir telefon değilse görüntülü veya sesli aramalara yetişemeyip yavaşlama meydana getirebilir.

Sesli veya görüntülü konuşma ile ilgili yorum ve bilgilerinizi aşağıda yazabilirsiniz.
Whatsapp Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?  5 yıldız
Benzer Sayfalar:
Bilim ve Teknoloji Haberleri
, , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Android için Büyüteç Uygulaması
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1587sayfa/6816yorum) k201208021123 9809 20181741046