Ses Tuşlarının İşlevini Değiştirme – Noyze Volume Panel

   İNDİR UYGULAMA    G: 08/05/2015


  Güncelleme:
  08/05/2015
  Okunma:
  8688
  Site Puanı:
  5.99
  Kısa Link:
  yk3

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Noyze Volume Panel android uygulaması ile telefonunuzun ses açma ve ses kapama tuşlarının fonksiyonunu değiştirebilirsiniz. Üstelik Noyze uygulaması ROOT olmayan telefonlarda da çalışıyor. Sadece Android versiyonunuzun 4.3 ve üzeri olması gerekiyor.

Ses tuşlarına kısa veya uzun bastığınızda farklı bir uygulamanın açılmasını istiyorsanız Noyze uygulaması bunu yapıyor. Örneğin telefonunuzda kamera uygulamasını çok fazla kullanıyorsanız Noyze ile ses açma veya kapama tuşuna Kamera uygulamasını tanıtıyorsunuz. Böylece ses tuşuna ayarınıza göre kısa veya uzun bastığınızda direkt olarak Kamera uygulaması açılıyor. Kamera uygulamasını örnek olarak gösterdik. Diğer istediğiniz herhangi bir uygulamayı ses tuşu ile açılabilir hale getirebilirsiniz. Mesela şarkı dinlerken ses açma tuşu ile bir sonraki şarkıya geçebilir veya ses kısma tuşu ile bir önceki şarkıya dönebilirsiniz.

Ayrıca uygulamanın başka işe yarar özellikleri de mevcut. Mesela ilgili ayarı yaptığınızda ses kısma ve açma işleminden sonra telefonunuzdaki tüm sesli uygulamaların sesi aynı anda kısılıp açılıyor. Yani siz telefonun sesini kıstığınızda Youtube hala çok ses çıkarıyorsa bu uygulama onun da önüne geçiyor. Telefonun sesini tüm uygulamalarla aynı hale getiriyor.

Noyze Volume Panel android ses tuşları değiştirme uygulaması hem ROOTsuz cihazlarda çalışabiliyor hem de tamamen ücretsiz olarak Google Play Store android marketten ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama hakkında daha detaylı tanıtım için videoyu izleyebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


me.barrasso.android.volume

(Bu uygulama Google Play'den kaldırılmıştır)

 QR Barkod  Ses Tuşlarının İşlevini Değiştirme – Noyze Volume Panel  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182621851