Ses Tuşlarının İşlevini Değiştirme – Noyze Volume Panel

  UYGULAMA 29/09/14

  Yayın: 29/09/2014
  Okunma: 7818
  Site Puanı: 6.18

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Noyze Volume Panel android uygulaması ile telefonunuzun ses açma ve ses kapama tuşlarının fonksiyonunu değiştirebilirsiniz. Üstelik Noyze uygulaması ROOT olmayan telefonlarda da çalışıyor. Sadece Android versiyonunuzun 4.3 ve üzeri olması gerekiyor.

Ses tuşlarına kısa veya uzun bastığınızda farklı bir uygulamanın açılmasını istiyorsanız Noyze uygulaması bunu yapıyor. Örneğin telefonunuzda kamera uygulamasını çok fazla kullanıyorsanız Noyze ile ses açma veya kapama tuşuna Kamera uygulamasını tanıtıyorsunuz. Böylece ses tuşuna ayarınıza göre kısa veya uzun bastığınızda direkt olarak Kamera uygulaması açılıyor. Kamera uygulamasını örnek olarak gösterdik. Diğer istediğiniz herhangi bir uygulamayı ses tuşu ile açılabilir hale getirebilirsiniz. Mesela şarkı dinlerken ses açma tuşu ile bir sonraki şarkıya geçebilir veya ses kısma tuşu ile bir önceki şarkıya dönebilirsiniz.

Ayrıca uygulamanın başka işe yarar özellikleri de mevcut. Mesela ilgili ayarı yaptığınızda ses kısma ve açma işleminden sonra telefonunuzdaki tüm sesli uygulamaların sesi aynı anda kısılıp açılıyor. Yani siz telefonun sesini kıstığınızda Youtube hala çok ses çıkarıyorsa bu uygulama onun da önüne geçiyor. Telefonun sesini tüm uygulamalarla aynı hale getiriyor.

Noyze Volume Panel android ses tuşları değiştirme uygulaması hem ROOTsuz cihazlarda çalışabiliyor hem de tamamen ücretsiz olarak Google Play Store android marketten ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama hakkında daha detaylı tanıtım için videoyu izleyebilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Ses Tuşlarının İşlevini Değiştirme – Noyze Volume Panel    Ses Tuşlarının İşlevini Değiştirme – Noyze Volume Panel    Ses Tuşlarının İşlevini Değiştirme – Noyze Volume Panel

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


me.barrasso.android.volume 

(Bu uygulama Google Play'den kaldırılmıştır)

 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Ses Tuşlarının İşlevini Değiştirme – Noyze Volume Panel  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Fuar Uygulaması – WIN EURASIA
 Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher
 Uber Taksi Mobil Android Uygulaması
 Hayatta Kalma Rehberi Android Uygulaması
 İSPARK Fiyat ve Boş Otopark Android Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1548sayfa/6666yorum) k201208021123 9809 2018762056