Çalan Şarkının Sözlerini Anında Gösteren Uygulama – Musixmatch

  UYGULAMA 15/12/13

  Yayın: 15/12/2013
  Okunma: 6354
  Site Puanı: 4.15

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

musiXmatch android uygulaması ile dinlediğiniz şarkıların sözlerini eş zamanlı olarak telefonunuzun ekranında görebiliyorsanız. Eğer karaoke yapmayı seviyorsanız veya sevdiğiniz şarkının sözlerini dinlerken görmek istiyorsanız işini yapan çok iyi bir uygulama.

Uygulama aynı zamanda bir müzikçalar / mp3çalar olarak çalışıyor. Telefonunuzdaki herhangi bir mp3’ü bu uygulama ile açtığınızda uygulama internet üzerinden şarkının sözlerini otomatik olarak buluyor ve ekrana şarkı çalarken getirmeye başlıyor. musiXmatch müzik çalar uygulaması aynı zamanda içerisinde bir ekolayzer yani ses düzenleyicisi de bulunduruyor. Böylece dinlediğiniz şarkının sesi normalden daha iyi çıkabiliyor.

Uygulamanın nasıl çalıştığını görmek için videoyu izleyebilirsiniz. musiXmatch şarkı sözleri uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Çalan Şarkının Sözlerini Anında Gösteren Uygulama – Musixmatch    Çalan Şarkının Sözlerini Anında Gösteren Uygulama – Musixmatch    Çalan Şarkının Sözlerini Anında Gösteren Uygulama – Musixmatch

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.musixmatch.android.lyrify 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Çalan Şarkının Sözlerini Anında Gösteren Uygulama – Musixmatch  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Hayatta Kalma Rehberi Android Uygulaması
 İSPARK Fiyat ve Boş Otopark Android Uygulaması
 Akbil Android Uygulaması – İstanbulkart
 Ehliyet Sınav Soruları 2018 Telefon Uygulaması
 Araç Kiralama Android Uygulaması – Yolcu360
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1545sayfa/6639yorum) k201208021123 9809 2018560621