Çalan Şarkının Sözlerini Anında Gösteren Uygulama – Musixmatch

   İNDİR UYGULAMA    G: 06/05/2015


  Güncelleme:
  06/05/2015
  Okunma:
  7661
  Site Puanı:
  4.33
  Kısa Link:
  nfw

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

musiXmatch android uygulaması ile dinlediğiniz şarkıların sözlerini eş zamanlı olarak telefonunuzun ekranında görebiliyorsanız. Eğer karaoke yapmayı seviyorsanız veya sevdiğiniz şarkının sözlerini dinlerken görmek istiyorsanız işini yapan çok iyi bir uygulama.

Uygulama aynı zamanda bir müzikçalar / mp3çalar olarak çalışıyor. Telefonunuzdaki herhangi bir mp3’ü bu uygulama ile açtığınızda uygulama internet üzerinden şarkının sözlerini otomatik olarak buluyor ve ekrana şarkı çalarken getirmeye başlıyor. musiXmatch müzik çalar uygulaması aynı zamanda içerisinde bir ekolayzer yani ses düzenleyicisi de bulunduruyor. Böylece dinlediğiniz şarkının sesi normalden daha iyi çıkabiliyor.

Uygulamanın nasıl çalıştığını görmek için videoyu izleyebilirsiniz. musiXmatch şarkı sözleri uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.musixmatch.android.lyrify


 QR Barkod  Çalan Şarkının Sözlerini Anında Gösteren Uygulama – Musixmatch  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6898yorum) k201208021123 9809 20182941428