Kilit Ekranı Bildirimleri – Echo

   İNDİR UYGULAMA    Y: 13/09/2017


  Yayın:
  13/09/2017
  Okunma:
  1512
  Site Puanı:
  3.76
  Kısa Link:
  iin

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Echo Notification Lockscreen Android uygulaması ile telefonunuzun kilit ekranını sade bir tasarıma dönüştürerek kilit ekranında bildirimler alabilirsiniz. Bu bildirimleri özelleştirebilir, hangilerinin ekranınızı açacağını, sizi uyaracağını veya önemsiz olduğunu belirleyebilirsiniz. Uygulama bazında bildirimlerin kilit ekranında nasıl gözükeceğine karar verebilirsiniz. Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz Kilit Ekranı Bildirimleri – Echo uygulamasının diğer özellikleri ve açıklaması şu şekilde:

Echo en küçük, en hızlı ve en basit kilit ekranıdır. Google tarafından en iyi uygulamalardan biri olarak lanse edilen Echo Lockscreen 235 ülkedeki kullanıcılar tarafından sevilmektedir. Kilit ekranınıza Android L tarzı bildirimleri getirmek için Echo’yu indirin, böylelikle önemli mesajları telefonunuzu açmadan görebilirsiniz.

Hızlı ve temiz bir kilitleyici olan Echo Lockscreen’in önemli özellikleri:
* Minimal tasarım – Temiz kilit ekranı tasarımı. Şarjınıza etkisi yok.
* Otomatik önceliklendirme – Önemli uyarı tercihlerinizi öğrenir ve öncelikli bildirimler için ekranı uyandırır.
* Otomatik gruplama – Instagram uyarıları sosyal grubunda, Flipboard uyarıları ise media grubunda gösterilir. Benzer uyarılar aynı grupta gösterilir, böylece bir kerede hepsini halledebilirsiniz.
* Erteleme – hazır olduğunuzda tekrar bakmak için bildirimleri erteleyin: Yarın, eve döndüğünüzde, ya da istediğiniz zaman.
* Güvenli ve özelleştirilebilir – Echo’nun desen kilidi ile telefonunuzu koruyun. Kilit ekranı tasarımınızı duvar kağıtları ile kişiselleştirin.
* Anında uyarılar ve bildirimler – arkadaşınızdan gelen önemli bir mesajı veya bildirimi hiçbir zaman kaçırmayın. Sadece bir tıklamayla bildirimlere yanıt verin.

İnsanlar Echo’yu seviyor:
* TechCrunch: Google Play Store’da kilit ekranının yerini alan bolca uygulama mevcut, ama sadece birkaç tanesi Echo’nun zerafet ve kullanışlılığını yakalayabiliyor.
* LifeHacker: Bildirimler bitmek bilmiyor mu? Echo bunları, bildirimlerin gruplandırılması ve göreceğiniz uyarıların önceliklendirilmesiyle daha yönetilebilir hale getiriyor.
* DroidLife: Echo sadece tabletlerde harika görünen bir kaç kilit ekranından biri değil, aynı zamanda bildirimlari iş, sosyal olarak gruplayan ve öncelik sırasına koyan tek uygulama.
5/5 “Bu şimdiye kadar indirip de kullanmaya devam ettiğim tek kilit ekranı!”
5/5 “İşte bundan bahsediyorum!! Bu kilit ekranını muhteşem yaptığınız için teşekkürler!”

Echo kilitleyiciyi, kurmak çok kolay. Bu, NiLs kilit ekranı veya DashClock kilit ekranı gibi bir widget değil. Go Locker veya Locker Master’daki gibi başlatıcı ayarlarınızı değiştirmenize gerek yok. Echo hiçbir özel kurulum gerektirmez ve telefonunuza Android L tarzı bildirimleri getirir.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.doublelabs.androscreen.echo


 QR Barkod  Kilit Ekranı Bildirimleri – Echo  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Widget Uygulamaları
, , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 Google Resim Arama Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1626sayfa/6898yorum) k201208021123 9809 20182941428