Beyin Savaşları Oyunu – Brain Wars

   İNDİR OYUN 21/03/16

  Yayın: 21/03/2016
  Okunma: 4581
  Site Puanı: 5.56

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Brain Wars beyin gücünü artıran ve her yaş grubuna hitap eden bir zihinsel konsantrasyon savaş oyunudur. Oyun içinde birbirinden farklı ve eğlenceli bir çok oyun bulabilirsiniz. Sayı oyunlarından renk oyunlarına, hafıza oyunlarından hız ve konsantrasyon gerektiren farklı çeşitlerdeki oyunlarda beyninizi zorlayabilir ve kendinizi test edebilirsiniz. İçinde bir çok zeka oyunu barındırıyor olması hem beyninizi zorlamanıza hem de eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı oluyor. Oyunlarda kazandığınız puanlarınızla dünya sıralamasına girebilme şansınız da bulunuyor.

Dilerseniz oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi Facebook bağlantısı sayesinde arkadaşlarınızı da davet ederek meydan okuyabilir veya dünyanın dört bir yanından oyuncularla rekabet edebilirsiniz.

Oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor fakat basit anlatımlı görseller sayesinde oyunun kurallarını kavramak oldukça kolay.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


jp.co.translimit.brainwars


 QR Barkod  Beyin Savaşları Oyunu – Brain Wars  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Android için Büyüteç Uygulaması
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1587sayfa/6816yorum) k201208021123 9809 20181740724