Android Telefonda Ekran Paylaşımı – oneAssistant

  UYGULAMA 08/08/17

  Yayın: 08/08/2017
  Okunma: 1061
  Site Puanı: 5.37

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Bu, ekranınızı paylaşmanıza veya diğer Android cihazlarınızı kontrol etmenize ve ekran paylaşımı işlemine olanak tanıyan bir uzaktan kontrol uygulamasıdır. Artık mobil cihazlarınız için uzaktan teknik destek alabilirsiniz. Başlamadan önce, ne olmak istediğinizi seçmelisiniz, kontrol eden mi yoksa kontrol edilen mi? Bu uygulama, ekranınızı başka bir Android kullanıcısı ile kolayca paylaşmanızı sağlar. Bağlandıktan sonra, isteğe bağlı olarak bir sesli sohbet başlatabilir ve sorunlarını gidermek için kullanıcıların ekranlarını kontrol edebilirsiniz.

Bilgisayarlar arasında popüler olan Teamviewer veya Amy uygulamaları gibi android tabletler ve telefonlar arasında da ekran paylaşımı ve birbirlerinin ekran kontrolü bu uygulama ile mümkün. Her iki cihaza da bu uygulamayı yükledikten sonra özel bir güvenlik kodu otomatik olarak oluşur ve diğer cihazda bu güvenlik kodu girilir. Böylece iki android cihaz arasında bağlantı sağlanmış olur ve bir cihaz diğerini kontrol edebilir.

Google Play’den bu uygulama her iki cihaza da ücretsiz olarak indirilebilir. Sonrasında uygulamalar yüklenerek açılır ve birbirleri ile iletişime geçmesi için ayarları yapılır. Birbirine bağlanacak her iki cihazın da internet bağlantısı olması gerekmektedir. Cihazlar birbirlerine ekran görüntülerini internet üzerinden göndereceğinden mobil bağlantılarda kotalı kullanıma sahip kullanıcılar dikkatli olmalıdır. Wifi üzerinden ise cihazlar interneti kullanarak ekranlarını paylaştığından mobil veri kullanmazlar.

Yapılabilecekler:
* Arkadaşlarınıza ve ailenize telefon sorunlarında yardım etmek
* Android uygulamaları için müşteri desteği
* Yeni Android kullanıcılarının eğitilmesi

Eğer telefonunuzdan bilgisayarınızı kontrol etmek isterseniz bir diğer uygulama olan Teamviewer uygulamasını deneyin.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Android Telefonda Ekran Paylaşımı – oneAssistant    Android Telefonda Ekran Paylaşımı – oneAssistant    Android Telefonda Ekran Paylaşımı – oneAssistant

 Sponsorlu Bağlantılar 


nfo.oneassist 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Telefonda Ekran Paylaşımı – oneAssistant  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
, , , ,


 SON YAYINLAR
 Hayatta Kalma Rehberi Android Uygulaması
 İSPARK Fiyat ve Boş Otopark Android Uygulaması
 Akbil Android Uygulaması – İstanbulkart
 Ehliyet Sınav Soruları 2018 Telefon Uygulaması
 Araç Kiralama Android Uygulaması – Yolcu360
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1545sayfa/6632yorum) k201208021123 9809 2018530403