Whatsapp Kişi Takip ve Çevrimiçi Bildirimi

WhatzSeen İNDİR

Reklamsız
Türkçe
Popüler
Uygulama
Nasıl Yapılır
453
Y: 28/03/2019
Puan: 16.0
Kısa Link: 2t7
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Whatsapp uygulamasında rehberinizdeki kişilerin telefon tarafından otomatik takip edilmesi için Whatsapp kişi takip uygulamasını kullanabilirsiniz. Telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulama ile takip listesine eklediğiniz kişiler ne zaman çevrimiçi olmuş, ne zaman çevrimdışı olmuş, son görülme kapalı olsa bile bunları takip edebilirsiniz.

WhatzSeen isimli bu uygulama ücretsiz ve reklamsız olarak Google Play’den yüklenebiliyor. Tabi uygulama içinde bazı özellikleri kullanabilmeniz için sizden abonelik isteyebilir. Yine de bu Whatsapp kişi takip uygulaması ile istediğiniz kişiyi takip edip ne zaman Whatsapp’ta görüldüğünü ve kaç dakika yazıştığını sürekli takip edebilirsiniz. Üstelik telefon başında beklemeniz gerekmiyor. Bu uygulama içinden eklediğiniz kişileri uygulama otomatik olarak takip edip size raporlayabiliyor ve isterseniz online olduğunda size bildirim gönderebiliyor.

WhatzSeen Whatsapp kişi takip uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer uygulama hakkında daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa Google Play’de uygulama açıklamasında çok detaylı bilgi olmasa da Google Play yorumlarını okuyarak uygulama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu uygulama şu anda Google Play’de yaklaşık 1000 kişiden 4,7 gibi bir oy aldığından başarılı bir uygulama gibi gözüküyor. Tabi uygulamayı yükleyip kullanmayı düşünüyorsanız bu tarz uygulamaların telefon rehberinizdeki kişilerin numaralarının bir kopyasını kendilerine de alabileceği ihtimalini unutmayın. Zaten aslında bu genel bir kuraldır. Eğer bir uygulama size ücretsiz bir hizmet sunuyorsa mutlaka arka planda sizden aldığı ve sizin farkında olmadığınız başka bilgiler mevcuttur. Günümüzde maalesef bu durumdan pek kaçamazsınız.

Eğer Whatsapp son görülme zamanı kapatmak istiyorsanız nasıl yapacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.whatzseen.family


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Whatsapp Kişi Takip ve Çevrimiçi Bildirimi 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Reklamsız Android Uygulamalar
Türkçe Android Uygulamaları
Popüler
Nasıl Yapılır?
İletişim için Android Uygulamaları
Sosyal Android Uygulamaları
,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019