Vodafone Cep Cüzdan Android Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  23/03/2015
  Okunma:
  2633
  Puan:
  1.9
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  9ff

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Cep Cüzdan uygulamasında kullandığınız tüm kredi kartlarınız MasterCard sistemlerinde saklanır, 3D Secure ile doğrulanır, 128 Bit SSL güvenlik seviyesinde ile işlem görür, Vodafone Global, PCI-DSS , MasterCard, Visa ve Uluslararası güvenlik şirketlerince güvenliği onaylanır ve kartlarınızla şifresiz hiçbir finansal işlem yapılamaz.

Vodafone, Cep Cüzdan ile sizlere yepyeni bir mobil ödeme deneyimi sunuyor! Artık ödemelerinizi kolaylaştıran Vodafone Cep Cüzdan’ınız varsa kredi kartı taşımanıza gerek yok! Üstelik Vodafone Cep Cüzdan ile 20 binin üzerinde restoranda size özel indirim fırsatları sizleri bekliyor!

* Anlaşmalı Geniş Restoran Ağı: Türkiye’nin her yerinde 20 binin üzerinde Multinet ile anlaşmalı cafe ve restoranda Vodafone Cep Cüzdan’ınızı kullanabilirsiniz.

* Banka Bağımsız: Herhangi bir kredi kartınızı Vodafone Cep Cüzdan’a ekleyebilir ve ödemelerinizi dilediğiniz kredi kartınız ile yapabilirsiniz.

* QR Kod ile Ödeme: Telefonunuzun kamera özelliği ile herhangi başka bir teknolojiye ihtiyaç duymaksızın QR kod okutarak temassız ödeme yapabilirsiniz.

* Sosyal Cep Cüzdan: Facebook entegrasyonu ile Vodafone Cep Cüzdan temassız ödeme deneyiminizi Facebook duvarınızda paylaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.tmob.vodafonewallet


 QR Barkod  
Vodafone Cep Cüzdan Android Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Alışveriş Uygulamaları, Android Bilgi Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809