Telefonlar Arası Bildirim Paylaşımı – Mirrordrin

Telefonlar Arası Bildirim Paylaşımı – Mirrordrin

İki telefon arasında bildirim paylaşımı ve senkronizasyonu için kullanabileceğiniz bir Android ve iPhone uygulaması: Mirrordrin. Eğer iş gereği veya başka bir sebeple aynı anda iki telefon kullanmak durumundaysanız ve birine gelen Whatsapp, Facebook, Gmail gibi bildirimleri diğerinde de görmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre.

Örneğin bir iş telefonunuz ve bir de şahsi telefonunuz olmak üzere iki telefon taşıyorsunuz. Fakat kendi telefonunuzu elinizde daha çok tutuyorsunuz ve diğeri genelde çantada, masada veya bir yerde duruyor. Ya da tam tersi. İşte kullanmadığınız veya elinizde olmayan diğer telefona bir Whatsapp mesajı veya Facebook bildirimi geldiğinde o bildirimi anında elinizdeki telefonda görüyorsunuz ve böylece mesajları veya çağrıları kaçırmamış oluyorsunuz. Hangi uygulamaların bildirimlerini her iki telefonda da görebileceğinizi ise program listesinden tek tek seçebiliyorsunuz.

Mirriordrin bildirim senkronizasyonu uygulamasının Chrome eklentisi de mevcut. Yani telefonunuza gelen bildirimleri aynı zamanda bilgisayarınızda Chrome üzerinden de görebiliyorsunuz. Mirrordrin hem Android, hem de iPhone telefonlar için mevcut. Android, iPhone veya bilgisayarınıza ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz. Gelen bildirimlerin içeriğini de yani Whatsapp mesajda ne yazdığını vs görmek isterseniz telefonlara Android Wear uygulamasını da indirmeniz yeterli.

Android ve iPhone için uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz. Google Chrome eklentisini bilgisayarınıza yüklemek içinse bilgisayarınızdan buraya tıklayabilirsiniz.

Bildirimlerle ilgili diğer uygulamalar için buraya tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarÖnerilen SayfalarAndroid İpuçları ve Yararlı BilgilerNasıl Yapılır? (Android)Canlı Veri Uygulamalarıİletişim için Android Uygulamalarıİlginç Android UygulamalarıSistem Araçları ve UygulamalarıSosyal Android UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 3.9  Y: 31/10/2017  Güncelleme: 31/10/2017      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023