Tek Renk Duvar Kağıdı Yapmak İçin – Simplicity

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  21/07/2014
  Okunma:
  7659
  Site Puanı:
  4.85
  Kısa Link:
  j58

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Telefonda arka plan duvar kağıdını istediğiniz tek bir renk yapmak için geliştirilmiş bir uygulama ile karşınızdayız: Simplicity

Duvar kağıdını tek renk yapmak, hem telefonunuza daha sade ve hoş bir görünüm kazandıracak, hem de sadece tek renkten oluşan bir duvar kağıdı ile telefonunuz daha hızlı çalışacak. Neden mi? Çünkü kullandığınız duvar kağıdı resim boyutu ne kadar büyük olursa, telefonunuz o kadar daha çok zorlanır ve daha fazla pil harcar. Üstelik kullanacağınız tek renk duvar kağıdını daha koyu bir renk seçerseniz, en yüksek pil performansını alabilir ve telefonunuzun şarj süresindeki değişmeyi bile fark edebilirsiniz.

Simplicity android uygulamasının tek yaptığı şey, android telefonunuzun arka planını dilediğiniz bir renk yapmak. Üstelik uygulama ücretsiz. Sadece ara sıra reklamlar çıkıyor ve onları da kapatıp devam edebiliyorsunuz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.madrabbit.simplicity


 QR Barkod  Tek Renk Duvar Kağıdı Yapmak İçin – Simplicity  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1643sayfa/6916yorum) k201208021123 9809