Tablet ve Telefonda Piyano Öğrenme ve Çalma

 İNDİR

Uygulama
1 yorum
14679
Y: 15/12/2014
Puan: 9.9
Kısa Link: 63h
 
 1 Yorum
Yorum Yaz

Pianist – Piyano Öğretmeni HD mobil uygulaması ile telefonunuzda veya tabletinizde kolayca piyano çalmayı öğrenebilirsiniz. Gerçek piyano gibi tablet veya telefonunuzun ekranında yer alan tuşlara parmaklarınızla dokunarak piyano çalabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği ise size çeşitli bilinen şarkıların piyanoda nasıl çalınacağını öğretmesi. Bunun için çeşitli eğitim yöntemleri uygulamaya entegre edilmiş. Örneğin seçtiğiniz şarkıyı çalmak için yukarıdan akan notaları takip edip zamanında tuşlara basarak şarkının hangi tuşlar ile çalındığını öğrenebiliyorsunuz. Ya da bir sonraki basacağınız tuş sarı renkle gösteriliyor ve siz bu tuşları takip ederek şarkıyı kolayca çalabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise ekranı ikiye bölerek her iki yöne birer tane piyano yerleştirmesi. Böylece tablet gibi büyük ekranlı cihazlarda iki kişi aynı anda piyano çalabiliyor. Aynı zamanda ekranı ikiye veya üçe bölerek tek ekranda üç farklı ses aralığındaki notaları aynı anda çalabiliyorsunuz.

Seçebileceğiniz üç farklı piyano görseli bulunuyor. Piyano tuşlarının üzerinde dilerseniz Türkçe olarak Do-Re-Mi şeklinde notalar yazabiliyor. Böylece bastığınız tuşun hangi nota olduğunu da görebiliyorsunuz.

Bazı özellikleri kullanabilmek için ücret ödeyerek o özellikleri açmanız gerekse de ücretsiz haliyle bile şarkıları kolayca piyanoda çalmanızı sağlayan bu uygulamayı Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


com.rubycell.pianisthd


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Tablet ve Telefonda Piyano Öğrenme ve Çalma 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      sefik  (misafir)
    05.01.2019-21:07
    s

    cikmiyor :(siz de Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Eğlenceli Android Uygulamaları
Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019