Tablet ve Telefonda Piyano Öğrenme ve Çalma

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  15/12/2014
  Okunma:
  13272
  Puan:
  9.1
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  63h

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Pianist – Piyano Öğretmeni HD mobil uygulaması ile telefonunuzda veya tabletinizde kolayca piyano çalmayı öğrenebilirsiniz. Gerçek piyano gibi tablet veya telefonunuzun ekranında yer alan tuşlara parmaklarınızla dokunarak piyano çalabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği ise size çeşitli bilinen şarkıların piyanoda nasıl çalınacağını öğretmesi. Bunun için çeşitli eğitim yöntemleri uygulamaya entegre edilmiş. Örneğin seçtiğiniz şarkıyı çalmak için yukarıdan akan notaları takip edip zamanında tuşlara basarak şarkının hangi tuşlar ile çalındığını öğrenebiliyorsunuz. Ya da bir sonraki basacağınız tuş sarı renkle gösteriliyor ve siz bu tuşları takip ederek şarkıyı kolayca çalabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise ekranı ikiye bölerek her iki yöne birer tane piyano yerleştirmesi. Böylece tablet gibi büyük ekranlı cihazlarda iki kişi aynı anda piyano çalabiliyor. Aynı zamanda ekranı ikiye veya üçe bölerek tek ekranda üç farklı ses aralığındaki notaları aynı anda çalabiliyorsunuz.

Seçebileceğiniz üç farklı piyano görseli bulunuyor. Piyano tuşlarının üzerinde dilerseniz Türkçe olarak Do-Re-Mi şeklinde notalar yazabiliyor. Böylece bastığınız tuşun hangi nota olduğunu da görebiliyorsunuz.

Bazı özellikleri kullanabilmek için ücret ödeyerek o özellikleri açmanız gerekse de ücretsiz haliyle bile şarkıları kolayca piyanoda çalmanızı sağlayan bu uygulamayı Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.rubycell.pianisthd


 QR Barkod  
Tablet ve Telefonda Piyano Öğrenme ve Çalma 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Eğlenceli Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1662sayfa/6962yorum/28favori) k201208021123 m9809