Stickman Tennis – Çöp Adam Tenis Oyunu

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  15/12/2013
  Okunma:
  5219
  Puan:
  2.9
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  2x5

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Djinnworks yeni bir çöp adam oyunu ile karşımızda. Çöp adam tenis oyunu Stickman Tennis ile android telefonunuzda bir çöp adam karakteri ile tenis oynayabilirsiniz.

Bu tenis oyununda gerçekte olan tüm kurallar aynen geçerli. tek fark oyuncuların çöp adam olması. Oyunda isterseniz hemen bir maç oynayabiliyor veya yeni bir turnuva başlatabiliyorsunuz. Oyunda zamanlama ve dokunma kontrolleri oldukça verimli çalışıyor. Çöp adam isterseniz topa doğru otomatik koşuyor, isterseniz de manuel olarak oyuncuyu topa yönlendirebiliyorsunuz. Oyunda birkaç vuruş stili bulunuyor. Vuruşunuzu dokunmatik kontrol ile topa vurmadan önce belirleyebiliyor ve topun ne yana doğru gideceğini seçebiliyorsunuz. Antreman sahasında maçlara çıkmadan önce kendinizi geliştirebiliyorsunuz.

Oyunda toplam 64 farklı turnuva ve 5 zorluk seviyesi bulunuyor. Ayrıca toprak, çim ve kum olmak üzere 10 farklı tenis sahası bulunuyor. Her maç sonunda maç istatistiklerinize bakabiliyorsunuz. Oyunda ilk 100 oyuncu sıralamasında üst sıralara yükselmeye çalışıyorsunuz.

Djinnworks tarafından geliştirilen bir başka çöp adam oyunu olan Stickman Tennis – Çöp Adam Tenis oyununu telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.djinnworks.StickmanTennis.free


 QR Barkod  
Stickman Tennis – Çöp Adam Tenis Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6959yorum/28favori) k201208021123 m9809