Şef Sensin – Yemek Tarifleri

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  04/10/2013
  Okunma:
  3385
  Site Puanı:
  1.60
  Kısa Link:
  i39

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Mutfaktasınız ve bir yemek tarifine bakmanız gerekiyor artık laptop’ınızı yanınıza taşımanıza gerek yok. Eve dönüş yolunda küçük bir araştırma ve mutfakta cep telefonunuz ile siz de “akşam ne pişirsem?” diye düşünmeden fotoğraflı tariflere bakarak yemek yapabilirsiniz.Şef Sensin 1.4
– 1539 yemek tarifi
– Yemek Fotoğrafları
– Günün Menüsü Widget’ı
– Yemek tarifi arama
– Daha farklı tarifler keşfetmek için
– Popüler tarifler, Son Görüntülenenler, Son Arananlar ve Son Eklenenler Listesi—Günün Menüsü Widget—
Günün Menüsü Widget’ını eklemek için telefonunuzun ana ekranında boş bir yere basılı tutun. Açılan listeden widget ardından da Şef Sensin’i seçin. Böylece telefonunuzun ana ekranına günün menüsü widget’ını ekleyebilirsiniz.

 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.sefsensin.app


 QR Barkod  Şef Sensin – Yemek Tarifleri  2 yıldız
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Alışveriş Uygulamaları, Android Bilgi Uygulamaları, Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Diğer Android Uygulamaları, Eğlenceli Android Uygulamaları, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, Mini Android Uygulamaları, Sosyal Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1643sayfa/6916yorum) k201208021123 9809