Resize MyPix – Resim ve Fotoğraf Küçültme Uygulaması

Resize MyPix android uygulaması ile telefonunuzdaki fotoğrafların boyutlarını küçültebilirsiniz.

Telefonunuzda çektiğiniz fotoğraflar çok büyük boyutlardaysa ve örneğin internet üzerinden birçok fotoğrafı göndermek zor oluyorsa ya da büyük boyutlu resimler yerine küçültülmüş resimler benim işimi görür diyorsanız bu uygulama ile resimlerin boyutlarını küçültebilirsiniz.

Bu resim küçültme uygulamasının bir çok seçeneği ve özelliği bulunuyor. Mesela fotoğraflarınızı toplu olarak küçültebiliyorsunuz. Ayrıca fotoğraflarda ufak renk ayarı, belirli bir yeri kesme gibi rötuşları yapabiliyorsunuz. Ayrıca küçültme yaptığınız resimleri hemen sosyal internet sitelerinde veya e-posta ile paylaşabiliyorsunuz.

Küçültme işleminden sonra orjinal fotoğraflara göre ne kadar yer kazandığınızı ve ne kadar küçültme işlemi yapıldığını uygulama size gösteriyor.

Uygulamanın ücretsiz ve ücretli versiyonu bulunuyor. Ücretsiz versiyonda geliştiriciyi desteklemek için ara sıra ufak reklamlar çıkıyor. İsterseniz tam sürümü satın alarak bu reklamları kaldırabiliyorsunuz. Uygulamanın nasıl kullanıldığı hemen aşağıdaki videoda anlatılıyor.


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.