Resimdeki Yazıları Word Dosyasına Dönüştürme – Office Lens

Office Lens, beyaz tahta veya belgelerdeki resimleri keser, iyileştirir ve okunabilir hale getirir. Office Lens ile resimdeki yazıları word dosyasına dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

ABD ve Porto Riko’da Google Play’in “2015 Yılının En İyi Uygulamaları” listesinde yer aldı!

Office Lens, cebinizde taşıdığınız bir tarayıcı gibidir. Yazı tahtaları üzerinde aldığınız notları anında dijital ortama aktarır. Önemli belgelerinize ve kartvizitlerinize istediğiniz zaman erişin. Fikirlerinizin taslağını çizin ve unutmamak için taslağınızın fotoğrafını çekin. Faturalarınızı ve yapışkan notlarınızı bir daha asla kaybetmeyin!

Office Lens ile Neler Yapabilirsiniz
– Bir yazı tahtasının fotoğrafını çekin, fotoğrafı kırpın ve toplantı notlarınızı iş arkadaşlarınızla paylaşın.
– Yazdırılan belgelerinizin, kartvizitlerinizin veya posterlerinizin dijital kopyalarını oluşturun ve bunları kusursuz bir şekilde kırpın.
– Yazdırılmış veya el yazısıyla yazılmış metin, OCR aracılığıyla otomatik olarak tanınır. Böylece resimlerde sözcükleri arayabilir, kopyalayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Önemli Özellikler:
– Office Lens’in Beyaz Tahta modu, parlamaların ve gölgelerin temizlenmesini sağlar.
– Office Lens’in Belge Modu, resimleri mükemmel bir şekilde kırpar ve renklendirir.
– Taranan resim, tercihinize bağlı olarak OneNote’a, OneDrive’a veya yerel olarak cihaza kaydedilebilir.
-Kartvizit modu, kişi bilgilerini ayıklayıp adres defterinize ve OneNote’a kaydedebilir. Bu özellik İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Basitleştirilmiş Çince dillerinde yazılmış kartvizitlerde en iyi sonucu verir. Daha fazla dil desteği yakında eklenecektir.
– Resimleri, OneDrive’a otomatik olarak kaydedilen Word (.docx), PowerPoint (.pptx) veya PDF (.pdf) dosyalarına dönüştürün.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


BENZER UYGULAMALAR

Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalarNasıl Yapılır? (Android)İlginç Android UygulamalarıKamera UygulamalarıMedya Uygulamaları
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 3.7  Y: 21/11/2017  Güncelleme: 14/04/2019      

ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Forum | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2021