Pocket – İnternet Sayfalarını İnternet Olmadan Okuyun

     İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  27/01/2015
  Okunma:
  4242
  Puan:
  2.2
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  o49

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Pocket uygulaması ile bilgisayarda gezdiğiniz internet sayfalarını tek bir tuşla hesabınıza kaydedip daha sonra cep telefonundan internet olmadan da okuyabilirsiniz.

Uygulamanın çalışma mantığı şöyle:

İlk olarak telefonunuza Pocket android uygulamasını indiriyorsunuz.

Bilgisayar üzerinde Google Chrome internet tarayıcısı ile internet sayfalarını gezerken daha sonra okumak istediğiniz sayfada iken pencerenin sağ üst köşesindeki Pocket ikonuna tıklıyorsunuz. (Chrome tarayıcıya bu butonu eklemek için gerekli olan eklentiyi buradan indirebilirsiniz.)

Sonrasında Pocket sistemi sayfayı telefonunuza gönderiyor. (Bunu telefonunuzda internet bağlantısı varken arka planda yapabiliyor. Sadece wi-fi ile bağlıyken indir seçeneği var.)

Son olarak siz herhangi bir zamanda, telefonunuzda internetiniz olsun olmasın Pocket uygulamasını açarak sayfayı telefonunuzdan okuyabiliyorsunuz.

Sistem ve uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.ideashower.readitlater.pro


 QR Barkod  
Pocket – İnternet Sayfalarını İnternet Olmadan Okuyun 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Medya Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, Önerilen, Popüler
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1656sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809