İngilizce Öğrenme Android Uygulaması – BBC

İngilizce Öğrenme Android Uygulaması – BBC

Resmi BBC Learning English Android uygulaması, İngilizce öğrenme android uygulaması olarak İngilizce öğrenme ve pratik yapma uygulamasıdır. İngilizcenizi güncel tutmanın en iyi yolu budur! Dilbilgisi eğitimi almak, telaffuzunuzu geliştirmek, topikal yeni hikayeler yoluyla İngilizcenizi geliştirmek veya günlük konuşmalarınızda kullanacağınız son cümleleri öğrenmek isterseniz, uygulamanız size aittir.

Bizi yanınızda götürün; Her zaman mükemmel bir İngiliz konuşmacısı olmanıza yardımcı olmak için orada olacağız.

İngilizce Öğrenin

Bir dili öğrenmenin en iyi yolu, her gün biraz pratik yapmaktır. Bizim app inanılmaz, eğlenceli ve güncel dersler, transkript ve sınavlar günlük güncellemeleri ile bunu yapmanıza yardımcı olur. İngilizcenizi büyütün!

Öğrenmenize yardımcı olacak özellikler

Metin desteğini kullanmadan her programı izleyin veya dinleyin. Sonra yerleşik transkript ve altyazıları kullanarak tekrar izleyin veya dinleyin. Dinleme ve okuma becerilerinizi uyguladıktan sonra, anlayışınızı test etmek için sınavları kullanın. Uygulama puanlarınızı hatırlayacaktır, böylece istediğiniz sonucu elde edene kadar denemeye devam edebilirsiniz.

Diğer Özellikler

– Bu uygulamada önce mevcut olan dersler – web sitemizden bile önce
– Günlük yeni dersler
– Öğrenmeye devam etmenize yardımcı olacak bildirimler
– Seri adı veya kategoriye göre listelenmiş, kolay bulunabilen programlar: (Her gün İngilizce, Haberler ile İngilizce Öğren, İş İngilizcesi, Dilbilgisi, Kelime Bilgisi ve Telaffuz)
– Favori dizilerinizi izleyin
– En sevdiğiniz programları sosyal ağlarınızda paylaşın veya bir arkadaşınıza e-posta / SMS gönderin

Hangi programlar var?

En popüler programlarımızın tümü burada:
– Konuştuğumuz İngilizce
– 6 dakikalık İngilizce
– İş İngilizcesi
– Dakikada İngilizce
– Ödüllü Tim’s Telaffuz Atölyesi
– LingoHack
– Haber İnceleme
– Ve daha fazlası

BBC Learning English hakkında

BBC Learning English, dünyanın en popüler ücretsiz İngilizce dil öğretim materyallerinden biridir. 75 yılı aşkın bir süredir, 100’den fazla ülkede milyonlarca öğrencinin daha iyi İngilizce konuşmasına yardımcı oluyor. BBC Learning English hakkında daha fazla bilgi edinin ve web sitemizi ziyaret ederek diğer ücretsiz İngilizce öğretim materyallerine erişin: bbclearningenglish.com

Push bildirimleri almayı seçerseniz, servis sağlayıcınız için cihazınızla ilgili benzersiz bir tanımlayıcı BBC adına Urban Airship tarafından saklanır. Telefonunuzun ‘Ayarlar’ bölümündeki BBC Learning English uygulamasından bildirimleri devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.

Sizinle ilgili başka kişisel veriler (kullanıcı adı veya e-posta adresi gibi) işlenmez.

BBC, bilgilerinizin güvenliğini koruyacak ve BBC’nin Gizlilik ve Çerez Politikası uyarınca başkalarıyla paylaşmayacaktır. BBC’nin Gizlilik Politikasını okumak için http://www.bbc.co.uk/privacy adresine gidin.

Bu uygulamayı yüklerseniz, http://www.bbc.co.uk/terms adresindeki BBC Kullanım Şartları’nı kabul etmiş olursunuz.

App BBC (British Broadcasting Corporation) tamamen iştiraki olan BBC Media AT (BBC Medya Uygulamaları Teknolojileri Limited) tarafından yayınlandı. BBC Media AT’nin tüm detayları http://data.companieshouse.gov.uk/doc/company/07100235 BBC © 2018 adresindeki Şirketler Evi web sitesinde mevcuttur.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıPopüler UygulamalarBilgi UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
Yazar: andropedi  Puan: 1.1  Y: 11/01/2019  Güncelleme: 12/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023