Güneş Paneli Hesabı Uygulaması – PV Solar Power System

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  09/09/2017
  Okunma:
  1626
  Puan:
  3.5
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  zg1

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

PV Solar Power System Android uygulaması ile cep telefonunuzda hızlıca güneş paneli hesabı yapabilirsiniz. Bu uygulama ile enerji ihtiyacı olan ev/yapı için kullanılan elektrikli aletlere göre ne kadar güneş paneline ve ekipmanına ihtiyacınız olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Bu güneş enerjisi hesaplama uygulamasında kullanılan aletlere göre gerekli olan enerji miktarını çıkarabileceğiniz gibi aynı zamanda panel miktarına göre ne kadar güç elde edebileceğinizi, panelleri güneşe göre nasıl konumlandıracağınızı, panel bağlantılarını nasıl yapacağınızı ve su pompası hesaplamasını da yapabilirsiniz.

Güneş paneli kurulumu yapacağınız bölgede hangi aletleri kullanacağınızı, ne kadar güneş enerjisine ve güneş paneline ihtiyacınız olduğunu, güneş panellerinin konumlandırılması ve ihtiyaç olan ekipmanları PV Solar Power System uygulaması ile cep telefonunuzda kolayca hesaplayabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


appinventor.ai_ahaanwar2.Sun


 QR Barkod  
Güneş Paneli Hesabı Uygulaması – PV Solar Power System 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Bilgi Uygulamaları, Android Harita - Gps Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
Etiketler: , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1661sayfa/6957yorum/28favori) k201208021123 m9809