FIFA 15 Ultimate Team Ücretsiz Android Oyunu

FIFA 15 Ultimate Team Ücretsiz Android Oyunu

EA SPORTS firmasının sunduğu FIFA 15 Ultimate Team oyununda, 500’ün üstünde lisanslı futbol takımı arasından 10.000’e yakın futbol oyuncusunu bulabilirsiniz. Oyunda ayrıca 30’dan fazla gerçek lig(Türkiye STSL Süper Lig dahil) ve stadyumlar da bulunuyor.

Futbolculardan istediğiniz takımı kurun ve bunları test edin. İngiliz Premier League ve La Liga’dan, Alman Bundesliga’ya ve ötesine kadar. Google Play’deki en gerçekçi futbol oyununu oynarken her zaman heyecanı yaşayın.

Önemli Not: Bu oyunda üstün grafik özellikleri kullanılmıştır ve tonlarca gerçek futbol ligi, takımı ve oyuncuları bulunur. Lütfen cihazınızdan en az 1,35 GB boş alan olduğundan emin olun.

Nihai Takımınızı Kurun:
Hayalinizdeki futbol takım kadrosunu yaratmak için, Lionel Messi ve Eden Hazard gibi yıldız oyuncuları kazanın, değiştirin ve transfer edin. Oyun stilinizi, formasyonunuzu, kitlerinizi ve daha fazlasını seçebilirsiniz.

Hızlı Simülasyon Modu:
Yeni Hızlı Simülasyonlarla yönetim becerilerinizi test edin. Takımınızı belirleyin, maçı başlatın ve seyrine bakın. Yedekleri akıllı kullanın, taktik ayarlar yapın ve bu sırada takımın gayretini ölçün. Maç sonuçlarınız tamamen oyuncu becerilerini ve kimyasını yönetme yeteneğinize bağlı olup, gerçeklik duygusunu bir üst düzeye taşır.

Gerçek Dünyadan Eşleşmeler:
Favori takımınızın bir sonraki fikstürünü ve dünyada yapılan diğer 3 büyük eşleşmeyi oynayın, hem de her hafta!

Kontrol Sizde:
Klasik kontrolleri kullanın (şimdi “ara pas” özelliğiyle) veya daha az düğmenin kullanıldığı yeni “Rahat Kontrolleri” tercih edin. Hatta isterseniz topun daha yakından kontrolü için taktik top sürmeyi desteklemek üzere oyun çubuğuna çift de dokunabilirsiniz. Ve harici bir kontrol cihazınız varsa, onu sahada ilk defa kullanma şansını kaçırmayın.
Hemen harekete geçin ve FIFA 15 Ultimate Team ile en sevdiğiniz spora olan tutkunuzu hissedin!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.ea.game.fifa15_row

Android için:

 QR Barkod  

 

iPhone için:


« »

BENZER UYGULAMALAR

  2 Yorum

    fenerbahçe  (misafir)
  06.11.2014-20:57
  f

  şifren yanlış diyo

    enes  (misafir)
  19.05.2016-08:22
  e

  ben bu fifa 15 i indirmrek istiyorumsiz de Yorum Yazın   Türkçe Android UygulamalarıPopüleriPhone ve iPad UygulamalarıAndroid Oyunlar
Yazar: andropedi  Puan: 8.5  Y: 24/09/2014  Güncelleme: 22/01/2015 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019