En Yakın Benzin İstasyonu ve Litre Fiyatı Uygulaması

En Yakın Benzin İstasyonu ve Litre Fiyatı Uygulaması

En yakın benzin istasyonu ve benzin litre fiyatı gibi bilgilere ulaşabileceğiniz BenzinLitre uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Benzin litre fiyatı, en yakın benzin istasyonu konumu, farklı benzin şirketlerinin konumları, dinlenme tesisleri gibi bilgilerin hepsi tek uygulama içinde.

Benzin litre fiyatları
Mazot, LPG ve benzin fiyatlarını istasyon bazlı görebilir, fiyatları güncelleyerek puan toplayabilirsiniz. Kazandığınız puanlar ile de akaryakıt hediyeleri ve daha fazlasını kazanabilirsiniz. Liderlik yarışında ilerleyin!

Marka ve Özellik Filtreleri
Shell, Opet, Petrol Ofisi, Total, BP, Lukoil, Aytemiz başta olmak üzere tüm akaryakıt markalarını, 12.806 istasyonu arayabilir ya da yol tarifi alabilirsiniz. Marka filtresi ile istediğiniz markayı seçebilir 25 tesis-içi özellik filtresi ile yağ değişimi, oto-lastik, mescit, yıkama, yeme-içme ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz akaryakıt istasyonunu filtreleyebilirsiniz.

Kampanya ve Fırsatlar
BenzinLitre ile akaryakıt markalarının kampanyalarını ilgili alanlardan takip edebilirsiniz. İstasyonlara yaptığınız değerlendirmeler, yorumlar ile bedava akaryakıt kazanma şansını kaçırmayın. İzle-kazan ile de puan toplayabileceğinizi unutmayın!

Aracınızı ekleyin
Kullandığınız aracı ekleyip, size özel sigorta kasko gibi hizmetlerden faydalanın. Acil yol yardım hizmeti ile de tüm yol deneyimizde BenzinLitre yanınızda


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)  2 Yorum

   
    Koray Kalkan  
  11.08.2019-08:31
  K

  Merhaba.Verdiğiniz uygulamaların ve oyunların linklerini kontrol ediyor musunuz? Çünkü çoğu geçersiz çıkıyor.Önceleri direkt Google Play’e yönlendirme yapıyordunuz.Kontrol ederseniz iyi olur.

   
    andropedi  
  11.08.2019-10:51
  a

  Merhaba, google play direkt market linki sistemini değiştirdi. Bu yüzden biz de değiştirmek zorunda kaldık. Yeni linkler test ettiğimiz android telefonlarda çalışıyor. Fakat yine de linkleri tekrar farklı telefonlarda deneyeceğiz. Ayrıca eğer “Andropedi” uygulaması içindeki linklerden bahsediyorsanız uygulama içindeki linkleri direkt markete gidecek şekilde tekrar ayarladık.

  Bu mesajı okursanız linkleri tekrar deneyip eğer sorun hala mevcutsa telefonunuzun marka ve modelini, bir de android versiyonunu yazar mısınız? Ayrıca linklere tıkladığınızda nasıl bir hata aldığınızı da yazarsanız çok seviniriz. Yorumunuz ve geri bildiriminiz için teşekkürler.YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıAlışveriş UygulamalarıHarita - Gps Uygulamaları
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.4  Y: 09/08/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023