Dumb Ways to Die Eğlenceli Android Oyunu

    Dumb Ways to Die İNDİR OYUN 


  Güncelleme:
  24/05/2018
  Okunma:
  5106
  Puan:
  3.2
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  bm1

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Dumb Ways to Die, yani Türkçe olarak “ölmek için en budala yöntemler” oyunu aslında ilk olarak Avustralya’da metro istasyonlarında güvenliği arttırmak için yayınlanan bir reklam kampanyası olarak ortaya çıkmış. İnsanların metro istasyonlarında dalgınlıklarından ötürü meydana gelebilecek kazaları konu alan reklam filminde sevimli çizgi film karakterlerin başına gelen trajikomik kazalar anlatılmış. Kampanyanın oldukça popüler olmasından sonra aynı karakterlerle yeni bir android oyunu tasarlanmış: Dumb Ways to Die Android

Oyunda çeşitli komik çizgi film karakterleri ile 15 bölümden, yani küçük oyundan oluşan bir maceraya başlıyorsunuz. Her bölümde başarılı olmak için size verilen görevi hızlı ve doğru bir şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Bölümleri geçtikçe verilen görevler zorlaşıyor. Bir süre sonra görevi tamamlayamıyorsunuz ve oyun bitiyor. Yani bölümler tek bir oyun için. Her seferinde en baştan başlayarak aynı bölümlerde en yüksek puanı almaya çalışıyorsunuz.

Büyükler ve çocuklar için oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak bu oyun iPhone ve iPad’ler için ilk çıktığından beri sevilerek oynanıyor. İnternet gerektirmeyen bu oyunu şimdi de android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


air.au.com.metro.DumbWaysToDie


 QR Barkod  

 

Dumb Ways to Die Eğlenceli Android Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Eğlenceli Android Uygulamaları, Popüler
Etiketler: , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6962yorum/30favori) k201208021123 m9809