Çok Oyunculu ve Eğlenceli Android Savaş Oyunu – Respawnables

     İNDİR OYUN 


  Güncelleme:
  27/01/2015
  Okunma:
  6896
  Puan:
  4.9
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  wbu

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Koşun, ateş edin ve yeniden doğun. Siz de bu eğlenceli tek kişilik veya çok oyunculu (online multiplayer) savaş oyununa katılın. Takımlar halinde birbirinize karşı savaşın ve eğlenceli anların tadını çıkarın. Öldünüz mü? Hiç problem değil, hemen yeniden doğun ve savaşmaya devam edin.

Çevrimdışı Görev Oyunları: 185’ten fazla tamamlamanız gereken görev. Hızlı ve eğlenceli oyun akışı. Daha fazla eğlence için kısa görevler.

Çevrimiçi/Multiplayer Oyun: Hızlı bağlantı ve takılmadan oyna. İki farklı oyun modu: Herkes tek veya İki takım karşı karşıya. İsterseniz Facebook arkadaşlarınızla takımlar kurarak oynayın. İster Wi-Fi isterseniz 3G/4G üzerinden oynayın.

İsteğinize Göre: 60’dan fazla görünüm kişiselleştirme özelliği. 30’dan fazla öldürücü silah. Oynadıkça yetenek geliştirme. Çeşitli işe yarar ürünler ve takviyeler. Çeşitli oyun sahası haritaları.

Diğer Özellikler: 3 boyutlu çizgi film tarzında tasarlanmış görseller oldukça eğlenceli. Renkli ve detaylı grafikler. Oldukça akıcı ve kolay kontroller. Oyun içi kazanılabilecek başarılar. Facebook hesabınıza giriş yaptığınız takdirde Facebook arkadaşlarınızla oynayabilme imkanı.

Önemli: Oyun yüksek grafik özelliklerine ve veri boyutlarına sahip olduğu için gelişmiş bir telefon veya tablete yüklemeniz önerilir. (Tavsiye özellikler: GPU: Mali400 MP, Adreno 220, Tegra3, SGX535 , or superior. CPU: 1ghz Dual Core CPU Memory: 1GB ram)

Oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz olup oyun içerisinde satın alınabilen öğeler bulunmaktadır.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.dle.respawnables


 QR Barkod  

 

Çok Oyunculu ve Eğlenceli Android Savaş Oyunu – Respawnables 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Popüler
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1662sayfa/6962yorum/28favori) k201208021123 m9809