Çizgi Roman Oyunu – Love Story Game

Aşk Hikayesi Oyunları: Gençlik Draması ve Anime çizgi roman aşk oyunları – Hikaye oyunları yaratıcıları yepyeni bir romantik görsel roman gururla sunar! Tamamen beklenmedik arsa katlanmış bir fantastik aşk hikayesi arıyorsanız, bir tedavi içindesiniz! Hayat seçimlerinizi dikkatlice yapın ve gerçek ve heyecan verici bir maceraya atılın!

Yine de güneş yeniden doğacaktı, ama sıcak güneş ışınları ve iyi bir ruh hali yerine, başımın üzerinde bir şüphe bulutu asılıydı, bu da beni belirsizlikten korktu…

Çevrenizde hiç kimse size yardım etmeyecek şekilde tamamen yalnız olmayı hayal edebiliyor musunuz? Güvenecek kimse yok, kendiniz bile değil mi? Bütün dünyanız gözünüzün önünde parçalara ayrılırsa ne yapardınız? Yeni arkadaşlar edinecek ve yeni aşkı bulacaksın, ama kendini yeniden bulmayı başaracak mısın? Pek çok soru … Ve cevapları bulmanı bekliyorlar! Şimdi Aşk hikayesi oyunları: Amnezi indirin ve sihrin başlasın!

* Bu inanılmaz çevrimdışı aşk hikayesi uygulaması kesinlikle karnınızdaki kelebekleri uyandıracak!
* Bu muhteşem “aşk hikayesi oyunları” nda zorlu seçimler yapın ve kendi yolunuzu yaratın!
* Sonsuza kadar kalbini kim olacak karar verin!
* Kendiniz ve hayatınız hakkındaki gerçekleri öğrenin!
* Muhteşem görsel efektler, gizemli ve eğlenceli karakterler ve basit oyun sadece yeni “aşk hikayesi oyun”!
* Ana karakteri adlandırın ve avatarınızı istediğiniz gibi yaratın!
* Hikayeni seç ve kendi aşkını yaz!
* Aşk hikayesi oyunlarımızı ücretsiz olarak çevrimdışı oynayın!
* DESTEKLENEN DİLLER: Polski, Türkçe, Español, Português, Deutsch, Français, Italiano, bahasa Indonesia, Srpski, Русский, العربية!

Ücretsiz yeni heyecan verici aşk hikayesi kitabı!

Kendine gerçek olanı sordun mu ve hayal ettiğin bir şey varsa? Yeni interaktif hikaye oyunlarımız sizi unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak ve hayal gücünüzü ateşleyecek! Bu görsel roman romantizm oyununda olayları takip edin ve sizi şaşırtacak gizli gizli sırları ortaya çıkarın! Beklenmedik romantik aşk üçgeni ye dalın ya da eski ve tanıdık aşkı seçin. Seçim sizin ve sadece sizin, ama dikkatli olun – her seçimin sonuçları vardır! Şimdi Aşk hikayesi oyunları: Amnezi indirin ve daha önce hiç olmadığı gibi görsel bir roman romantizm tadını çıkarın!

En iyi “interaktif hikaye” birinin tadını çıkarın!

Şu anda yasak aşk ve romantik dramanın heyecanını yaşayın! Bu otome aşk oyunları, bir erkek arkadaşını diğeri üzerinde seçmenin zor bir pozisyonuna sokacaktır. Peki sonunda prensiniz kim olacak? Yeni bir büyüleyici arkadaş ya da zaten çok iyi tanıdığınız biri mi? Karar vermek size tamamen bağlı! Bu “hikaye oyunları” nde özgürce şımartın ve hayatınızın sevgisiyle ilgili seçiminizi yapın. Görsel roman oyunlarımız çevrimdışı olduğunuzu bile bilmediğiniz duyguları karıştırıyor. Bu yüzden tereddüt etmeyin – Aşk hikayesi oyunları: Amnezi kurun ve asla unutamayacağınız bir yolculuğa başlayın!

Bu “aşk hikayeleri” sizi ayaklarınızın üzerinden süpürecek!

Diğer “otome oyunları çevrimdışı” yı sevdiyseniz, artık tamamen farklı bir şeyden geçmenin zamanı geldi! Bu “aşk oyunları” sizi çekirdeğinize sallayacak! Büyüleyici hikaye, zorlu hayat seçimleri, romantik aşk üçgeni – bu “ask hikayesi oyunlari” sizi eğlendirecek ve düzenli olarak keşfedeceğiniz yeni bölümler için sizi özlemeyecek her şeye sahiptir. Seni yutmuş ve gerçek benliğini tekrar bulabilen gizemi çöz! Tekrar insanlara güvenmeyi ve sevmeyi ve gerçek sevgiyi bulmayı öğren! Aşk hikayesi oyunları: Amnezi indirin ve piyasadaki en iyi ücretsiz “otome oyunları” birinin tadını çıkarın!


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Türkçe Android UygulamalarıAndroid Oyunlar
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 2.4  Y: 12/11/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023