CeMoo Video İndirme Android Uygulaması

CeMoo video indirme uygulaması, içindeki videoları indirmenize yarayan bir Android uygulamasıdır. Uygulamanın markette aşağıdaki şekilde bir tanıtım yazısı mevcuttur :)

Cemoo video Görüntü sinyali herhangi bir görüntünün iletilmek veya saklanmak için elektromanyetik enerjiye çevrilmiş halidir. Bu sinyale yaygın olarak video (VF) denilmektedir. Farklı amaçlar için görüntü sinyali üretilebilirse de burada televizyondaki görüntü sinyali üzerinde durulacaktır.Bilo Verilen sayısal değerler Türkiye’de kullanılan B/G sistemine ilişkindir.

Bir görüntü çok sayıda küçük görüntü elemanının birleşmesiyle oluşur. (Bilgisayar ve sayısal yayın sistemlerinde bu elemanlara piksel denilir video indir. Fakat analog sistemlerde bu terim kullanılmaz.) Görüntüdeki yatay ve düşey yöndeki video izle maksimum ayrıntı sayısına çözünürlük denilir. Çözünürlük arttıkça, görüntü daha doğal görünür video indirme. Fakat çözünürlüğün artışı başta bant genişliği olmak üzere çeşitli teknolojik sorunların ortaya çıkmasına sebep olur video indirme programı. Bu sebepten, optimum bir çözünürlük aranmıştır. İnsanların televizyon seyretme uzaklıkları ve bu uzaklıktan ayrıntı görme yetenekleri göz önüne alınarak televizyon ekranında düşey yönde 500 dolayında ayrıntının yeterli olduğu sonucuna varılmıştır video indirici. B/G sistemi düşey yönde ayrıntı sayısını 625 olarak saptamıştır video izle. Bu sayıya satır sayısı denilir. Her satırda yan yana en fazla 320 çift zıt renk (siyah beyaz gibi) iletilebilir.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıEğlenceli Android UygulamalarıMedya Uygulamaları
, , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 0.9  Y: 03/12/2018  Güncelleme: 13/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023