Bisiklet ve Yürüyüş için Şehirdışı Rota Oluşturucu

Bisiklet ve Yürüyüş için Şehirdışı Rota Oluşturucu

Fatmap Android uygulamasını bisiklet, yürüyüş, kayak veya offroad için şehirdışı rota oluşturucu olarak kullanabilirsiniz. Rotaları oluşturmak için haritaları üç boyutlu olarak görebilir ve üç boyutlu rotalar kaydedebilirsiniz. Haritalar üç boyutlu olduğu için yükseklik ve dağlar, tepeler, dereler, vadiler gibi üç boyutlu coğrafyaları parmağınızla gezinerek kolayca algılayabilirsiniz.

Outdoor yürüyüş ve her türlü aktivite için üç boyutlu haritası ile bu uygulama oldukça işinize yarayabilir. Dağları telefonunuzda gezebilir, rota ve plan oluşturabilir, topografik üç boyutlu görüntüler alabilirsiniz. Ayrıca tüm bu haritaları telefonunuza önceden indirerek internetiniz olmadığında bile haritaları ve rotaları kullanabilirsiniz. Kar yağışı, konaklama gibi bilgileri de üç boyutlu harita üzerinde görebilirsiniz.

Uygulama içinde outdoor aktiviteleriniz için alışveriş ürünleri de bulunuyor. Bu harita uygulamasının bazı özelliklerini kullanabilmeniz için o özellikleri satın almanız gerekebilir. Ama ücretsiz versiyonunda da üç boyutlu harita, rota oluşturma vs gibi birçok özellik zaten açık olarak geliyor. Şehirdışı rot oluşturucu Android üç boyutlu harita uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalariPhone ve iPad UygulamalarıHarita - Gps Uygulamaları
, , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.0  Y: 06/12/2019  Güncelleme: 06/12/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023