Türk Telekom Kampanya ve İndirimler

Türk Telekom kampanya ve indirimlerinden haberdar olmak için için Bi’ Dünya Fırsat android uygulamasını indirebilirsiniz. Anlaşmalı markaların size özel fırsatlarını, her sektörden indirimleri, sokak sokak gezmeden, farklı sitelerde aramadan takip edebilir; beğendiğiniz kampanyaların indirimlerinden tek bir tıkla ÜCRETSİZ faydalanabilirsiniz!

Türk Telekom kampanya uygulaması ile ayrıcalıklı ve birbirinden farklı marka fırsatlarını aynı çatıda toplayan avantajlar platformu ile en sevdiğiniz markalardan alışveriş yapmak artık çok daha kolay!

Bi’ Dünya Fırsat uygulaması ile;

* Eğlenceden, teknolojiye, aksesuardan, mobilyaya birçok farklı sektörden hayatınızı kolaylaştıracak avantajlardan kolayca faydalanabilir,

* Otel rezervasyonlarınızdan araç kiralamaya kadar seyahatlerinizi ayrıcalıklı indirim fırsatları ile planlayabilir,
Yakınınızdaki kampanyaları haritada görüntüleyerek konumunuza en yakın • kampanyalardan haberdar olur ve kolaylıkla ulaşmak için yol tarifi alabilir,

* Uygulamadan gelecek bildirimlerle size özel hazırladığımız kampanyalardan önce siz haberdar olur, yakınlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Uygulama içinden ücretsiz olarak alabildiğiniz fırsat kodlarından kampanyaya dahil olan markanın web sitesindeki ilgili alana giriş yaparak ya da markanın mağazalarındaki yetkililere göstererek faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya katılan markaların sundukları fayda ve katılım şartlarına uygulama içinden kampanya detay sayfalarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıAlışveriş UygulamalarıHaber Kaynağı Android Uygulamaları
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 3.1  Y: 20/11/2018  Güncelleme: 31/12/2018      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023