Türk Telekom Kampanya ve İndirimler

Bi' Dünya Fırsat İNDİR

Türkçe
Uygulama
3953
G: 31/12/2018
Y: 20/11/2018
Puan: 32.9
Kısa Link: 1sa
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Türk Telekom kampanya ve indirimlerinden haberdar olmak için için Bi’ Dünya Fırsat android uygulamasını indirebilirsiniz. Anlaşmalı markaların size özel fırsatlarını, her sektörden indirimleri, sokak sokak gezmeden, farklı sitelerde aramadan takip edebilir; beğendiğiniz kampanyaların indirimlerinden tek bir tıkla ÜCRETSİZ faydalanabilirsiniz!

Türk Telekom kampanya uygulaması ile ayrıcalıklı ve birbirinden farklı marka fırsatlarını aynı çatıda toplayan avantajlar platformu ile en sevdiğiniz markalardan alışveriş yapmak artık çok daha kolay!

Bi’ Dünya Fırsat uygulaması ile;

* Eğlenceden, teknolojiye, aksesuardan, mobilyaya birçok farklı sektörden hayatınızı kolaylaştıracak avantajlardan kolayca faydalanabilir,

* Otel rezervasyonlarınızdan araç kiralamaya kadar seyahatlerinizi ayrıcalıklı indirim fırsatları ile planlayabilir,
Yakınınızdaki kampanyaları haritada görüntüleyerek konumunuza en yakın • kampanyalardan haberdar olur ve kolaylıkla ulaşmak için yol tarifi alabilir,

* Uygulamadan gelecek bildirimlerle size özel hazırladığımız kampanyalardan önce siz haberdar olur, yakınlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Uygulama içinden ücretsiz olarak alabildiğiniz fırsat kodlarından kampanyaya dahil olan markanın web sitesindeki ilgili alana giriş yaparak ya da markanın mağazalarındaki yetkililere göstererek faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya katılan markaların sundukları fayda ve katılım şartlarına uygulama içinden kampanya detay sayfalarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.avea.firsat


 QR Barkod  Türk Telekom Kampanya ve İndirimler 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Türkçe Android Uygulamaları, Alışveriş Uygulamaları, Haber Kaynağı Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019