Android Uygulama ve Oyunlar için Yardım ve Sohbet – AppChat

AppChat android uygulaması oyun sevenler ve uygulamalarda sıkıntı yaşayanlar için büyük bir ihtiyacı giderecek gibi gözüküyor. AppChat uygulamasının yaptığı şey, kullandığınız uygulamadan veya oynadığınız oyundan direkt AppChat uygulamasına geçiş yaparak otomatik olarak o oyunun veya uygulamanın sohbet odasına bağlanabilmek. Böylece aynı oyunu oynayan veya aynı uygulamayı kullanan kişlerin bulunduğu sohbet odasında uygulama/oyun hakkında sohbet edebilir, sorularınızı sorabilir, yardım ve destek alabilirsiniz.

Uygulama şu an için henüz gelişitirilme aşamasında olmasına rağmen android kullanıcılarından çok iyi yorumlar ve puanlar alıyor. Örneğin oynadığınız oyunda bir bölümde takıldınız ve bir türlü o bölümü geçemiyorsunuz. Hemen oyundan AppChat uygulamasına geçin ve sizi o oyunun sohbet odasına bağlasın. Odadaki diğer kişilere hangi bölümde takıldığınızı veya neyi nasıl yapacağınızı sorun. Böylece oyunlarda takıldığınız yerleri nasıl geçeceğinizi kolayca öğrenin.

Ayrca uygulamalarda ve oyunlarda yaşadığınız sorunlar için genellikle uygulama ve oyun geliştiricisine ulaşmak ve cevap almak oldukça zordur. AppChat uygulaması bu ihtiyacı da büyük oranda karşılıyor. Oyun geliştiricilerine ulaşamıyorsanız oyunu oynayan diğer insanlara ulaşabilir ve sorunlarınız için onlardan çözüm önerileri alabilirsiniz. Hatta oynadığınız oyundan ekran görünütüsü alıp bunu direkt olarak AppChat uygulamasında paylaşabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 


Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.


  2 Yorum

   
    andropedi  
  04.01.2016-22:39
  a

  Android market neden çalışmıyor? :)

   
    Nihal  
  04.01.2016-22:16
  N

  Benim cepte android market çalışmıyo..o yüzden hiçbişey indiremiyom..

  Boa noite…YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarBilgi UygulamalarıCanlı Veri Uygulamalarıİletişim için Android Uygulamalarıİlginç Android Uygulamaları
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.2  Y: 01/01/2016  Güncelleme: 04/01/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023