Android Telefonda Ekran Paylaşımı – oneAssistant

Bu, ekranınızı paylaşmanıza veya diğer Android cihazlarınızı kontrol etmenize ve ekran paylaşımı işlemine olanak tanıyan bir uzaktan kontrol uygulamasıdır. Artık mobil cihazlarınız için uzaktan teknik destek alabilirsiniz. Başlamadan önce, ne olmak istediğinizi seçmelisiniz, kontrol eden mi yoksa kontrol edilen mi? Bu uygulama, ekranınızı başka bir Android kullanıcısı ile kolayca paylaşmanızı sağlar. Bağlandıktan sonra, isteğe bağlı olarak bir sesli sohbet başlatabilir ve sorunlarını gidermek için kullanıcıların ekranlarını kontrol edebilirsiniz.

Bilgisayarlar arasında popüler olan Teamviewer veya Amy uygulamaları gibi android tabletler ve telefonlar arasında da ekran paylaşımı ve birbirlerinin ekran kontrolü bu uygulama ile mümkün. Her iki cihaza da bu uygulamayı yükledikten sonra özel bir güvenlik kodu otomatik olarak oluşur ve diğer cihazda bu güvenlik kodu girilir. Böylece iki android cihaz arasında bağlantı sağlanmış olur ve bir cihaz diğerini kontrol edebilir.

Google Play’den bu uygulama her iki cihaza da ücretsiz olarak indirilebilir. Sonrasında uygulamalar yüklenerek açılır ve birbirleri ile iletişime geçmesi için ayarları yapılır. Birbirine bağlanacak her iki cihazın da internet bağlantısı olması gerekmektedir. Cihazlar birbirlerine ekran görüntülerini internet üzerinden göndereceğinden mobil bağlantılarda kotalı kullanıma sahip kullanıcılar dikkatli olmalıdır. Wifi üzerinden ise cihazlar interneti kullanarak ekranlarını paylaştığından mobil veri kullanmazlar.

Yapılabilecekler:
* Arkadaşlarınıza ve ailenize telefon sorunlarında yardım etmek
* Android uygulamaları için müşteri desteği
* Yeni Android kullanıcılarının eğitilmesi

Eğer telefonunuzdan bilgisayarınızı kontrol etmek isterseniz bir diğer uygulama olan Teamviewer uygulamasını deneyin.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarSistem Araçları ve Uygulamaları
,
Yazar: andropedi  Puan: 2.6  Y: 08/08/2017      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023