Android Telefonda Ekran Paylaşımı – oneAssistant

 İNDİR

Uygulama
2267
Y: 08/08/2017
Puan: 4.3
Kısa Link: m8n
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Bu, ekranınızı paylaşmanıza veya diğer Android cihazlarınızı kontrol etmenize ve ekran paylaşımı işlemine olanak tanıyan bir uzaktan kontrol uygulamasıdır. Artık mobil cihazlarınız için uzaktan teknik destek alabilirsiniz. Başlamadan önce, ne olmak istediğinizi seçmelisiniz, kontrol eden mi yoksa kontrol edilen mi? Bu uygulama, ekranınızı başka bir Android kullanıcısı ile kolayca paylaşmanızı sağlar. Bağlandıktan sonra, isteğe bağlı olarak bir sesli sohbet başlatabilir ve sorunlarını gidermek için kullanıcıların ekranlarını kontrol edebilirsiniz.

Bilgisayarlar arasında popüler olan Teamviewer veya Amy uygulamaları gibi android tabletler ve telefonlar arasında da ekran paylaşımı ve birbirlerinin ekran kontrolü bu uygulama ile mümkün. Her iki cihaza da bu uygulamayı yükledikten sonra özel bir güvenlik kodu otomatik olarak oluşur ve diğer cihazda bu güvenlik kodu girilir. Böylece iki android cihaz arasında bağlantı sağlanmış olur ve bir cihaz diğerini kontrol edebilir.

Google Play’den bu uygulama her iki cihaza da ücretsiz olarak indirilebilir. Sonrasında uygulamalar yüklenerek açılır ve birbirleri ile iletişime geçmesi için ayarları yapılır. Birbirine bağlanacak her iki cihazın da internet bağlantısı olması gerekmektedir. Cihazlar birbirlerine ekran görüntülerini internet üzerinden göndereceğinden mobil bağlantılarda kotalı kullanıma sahip kullanıcılar dikkatli olmalıdır. Wifi üzerinden ise cihazlar interneti kullanarak ekranlarını paylaştığından mobil veri kullanmazlar.

Yapılabilecekler:
* Arkadaşlarınıza ve ailenize telefon sorunlarında yardım etmek
* Android uygulamaları için müşteri desteği
* Yeni Android kullanıcılarının eğitilmesi

Eğer telefonunuzdan bilgisayarınızı kontrol etmek isterseniz bir diğer uygulama olan Teamviewer uygulamasını deneyin.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


nfo.oneassist


 QR Barkod  Android Telefonda Ekran Paylaşımı – oneAssistant 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Sistem Araçları ve Uygulamaları
Etiketler: , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019