Android Telefonda Dosya ve Fotoğraf Gizleme – Hide and Lock

     İNDİR UYGULAMA 
Android Telefonda Dosya ve Fotoğraf Gizleme – Hide and Lock


  Güncelleme:
  27/01/2015
  Okunma:
  57205
  Site Puanı:
  39.96
  Kısa Link:
  6xs

 7 yorum
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Hide and Lock android uygulaması ile telefonunuzdaki istediğiniz bir dosyayı veya klasörün tamamını gizleyebilirsiniz.

Tüm özellikleri tamamen ücretsiz olarak sunulan bu android uygulaması ile telefonunuzda sizden başka kimsenin görmesini istemediğiniz fotoğraf, video, müzik, yazı, pdf gibi dosyaları gizleyebilir, açmak için şifre koyabilirsiniz. Üstelik bu uygulamayı kullanabilmek için telefonunuzun root’lu olmasına gerek yok. Bu uygulama ile gizlediğiniz fotoğraf ve videolar, telefonunuzdaki fotoğraf galerisinde de gözükmüyor.

Uygulama sade ve basit bir şekilde tasarlanmış. Kullanımı oldukça kolay. İstediğiniz bir dosyayı veya klasörü gizlemek veya şifrelemek için ilk olarak uygulamayı açın. Daha sonra sağ üst kısımda bulunan “+” işaretine tıklayarak gizlemek istediğiniz dosyayı(dosyaları) seçin. Bu şekilde istediğiniz dosyaları telefonunuzda gizleyebilir veya şifreleyebilirsiniz. Bir dosyayı gizlilikten çıkarmak için aynı işlemi tekrar yapın ve işaretlemeyi kaldırın.

Önemli not: Bu uygulamayı kullanırken yanlış kullanım sonucu dosyalarınızı kaybetmemek için ilk olarak basit dosyalarda denemeler yapın ve uygulamayı kullanım tecrübesi kazanın. Dosyaları gizledikten sonra uygulamayı telefonunuzdan kaldırırsanız, o dosyalar telefonunuzdan silinebilir ve bir daha ulaşamayabilirsiniz. Bu yüzde eğer uygulamayı kullanmaktan vazgeçerseniz ilk olarak gizlediğiniz tüm dosyaları görünür hale getirin. Yani uygulama ile gizlediğiniz hiçbir uygulama kalmasın. Daha sonrasında uygulamayı telefonunuzdan kaldırabilirsiniz. Hatta eğer gizlediğiniz çok önemli dosyalar varsa, uygulamayı kaldırmadan önce bu dosyaları gizlilikten çıkarın ve güvenli bir yere kopyasını alın. Sonrasında uygulamayı telefonunuzdan kaldırın. Bu şekilde hiçbir dosyayı telefonunuzdan kaybetmezsiniz. Bilinçsiz kullanım ile kaybolabilecek dosyalarınız için sorumluluk tamamen kendinize aittir.

Uygulamanın kullanımı ile ilgili olarak aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.sociosoft.hidefiles


 QR Barkod  Android Telefonda Dosya ve Fotoğraf Gizleme – Hide and Lock  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:

  7 Yorum

    ilknur  (misafir)
  28.12.2014-18:30

  Dunya baskentleri

    ahmet  (misafir)
  20.05.2015-19:05

  ben fotograf gizleyi programini kullaniyordum tum fotograflari gizlemiştim ,ama hafiza kartimi kaybettim ve program telefonda duruyor diyor ki hafiza kartini takin ne yapmam lazim lutfen yardim edin tsklr

    andropedi  (üye)
  20.05.2015-19:56
  andropedi
  Yorum: 1260
  Üyelik: 02.08.2012

  Program telefonunuzda dursa da hafıza kartınız olmadan fotoğraflarınıza maalesef ulaşamazsınız. Çünkü gizleyici programlar fotoğrafların konumunu değiştirmezler. Sadece açarken vs. şifre isterler. Yani SD Kartınız dışında fotoğraflarınız başka bir yerde bulunmuyor. Bu program aracılığıyla sd kartınız olmadan fotoğraflarınızı geri getirmeniz mümkün değil.

    zehra  (misafir)
  25.01.2016-13:55

  benım telefonum samsung a7 onda nasıl fotografları gızlı yapa bılırım na yapdısam olmuyor

    Selver  (misafir)
  18.04.2016-23:41

  Ben uygulamayıda gizledim geri nasıl ulaşabilirim bilmiyorum

    Selver  (misafir)
  18.04.2016-23:43

  Ben bu programı kullanyordum ama uygulamayıda gizleme tercihi vardı ben de gizledim ama simdi uygulamayı bulamyoruum.

    Şeyma  (misafir)
  09.11.2016-17:39

  Bu güzel bir program.Tavsiye ederim:-);-)<3siz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Android Güvenlik Uygulamaları, Android Medya Uygulamaları, Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Nasıl Yapılır?, Popüler
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1644sayfa/6917yorum) k201208021123 9809