Android Telefon için Sayaç Uygulaması

Click Counter İNDİR

Uygulama
1186
Y: 29/05/2018
Puan: 3.7
Kısa Link: ym7
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Eskilerden veya günümüzden hatırladığımız mekanik sayaç için basit ve sade bir Android sayaç uygulaması mevcut. Android telefon için sayaç olarak geliştirilen bu uygulamada ekrana çıkan mekanik görünümlü sayacı arttırma ve eksiltme tuşları ile kontrol edebiliyorsunuz.

Bu sayaç uygulamasını herhangi bir şeyi saymak için kullanabilirsiniz. Sayaç uygulamasının başlıca özellikleri; büyük olarak yazılmış sayılar ile kolay okunabilme, son sayılan değerden devam edebilme, artırma adımlarını belirleyebilme, dokunulduğunda telefonu titreştirme, daha önce sayılan değerleri görebilme ve ekranı her zaman açık tutma şeklinde…

Android sayaç uygulaması Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ücretsiz olmasından dolayı da uygulama içinde bazı kısımlarda reklamlar karşınıza çıkabilir. Zaten uygulama da bu yüzden internet izni istiyor.

Sitede tanıttığımız diğer sayaç uygulamalarına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


hqt.apps.counterfree


 QR Barkod  


Destek olmak için sayfayı beğendiyseniz sol taraftan paylaşabilir veya sağ taraftan beğen butonunu kullanabilirsiniz. Bu sayede size yararlı paylaşımlar yapmaya devam edebiliriz. Desteğiniz için teşekkürler!

Android Telefon için Sayaç Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Android Uygulamalar
Mini Android Uygulamaları
, , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019