Android Telefon için Basit Not Defteri

   İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  10/09/2017
  Okunma:
  2987
  Puan:
  6.4
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  948

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Monospace Android uygulaması telefonunuz için oldukça basit bir not defteri ve yazı editörüdür. Sade tasarımı ile notlar almanızı, defter yazmanızı ve düzenlemenizi oldukça kolay bir şekilde sağlar.

Monospace Android not defteri uygulamasında dosya ismi yazı başlığınız olur ve otomatik olarak farklı renkte belirir. Daha sonra sayfa içine kalın, altı çizili veya italik şeklinde maddeler, paragraflar ve cümleler ekleyebilirsiniz. Yazı sonunda ise Monospace uygulamasına özgü bir özellik olan hashtag özelliğini kullanabilirsiniz. Sayfaların sonuna eklediğiniz hashtag’ler yazının hangi klasörlerde bulunacağını belirler. Yani Monospace uygulamasında klasik bildiğimiz klasörleme sistemi yoktur. Girmiş olduğunuz hashtag’lere göre klasörler otomatik olarak oluşur.

Uygulamada ayrıca koyu arka plan/açık renk metin veya tam tersini de kullanabilirsiniz. Kolayca notlar alabileceğiniz ve yazı yazabileceğiniz bu sade ve küçük boyutlu Android uygulaması Google Play’de ücretsiz. Eğer uygulama geliştiricilerine destek olmak ister ve birkaç ufak ek özellik kazanmak isterseniz Pro sürümünü satın alabilirsiniz. Bu açıdan uygulamanın bir diğer güzelliği ise uygulama içinde reklamların bulunmaması.

Monospace Android not defteri uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Diğer not defteri uygulamaları için tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.underwood.monospace


 QR Barkod  
Android Telefon için Basit Not Defteri 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Mini Android Uygulamaları, Önerilen
Etiketler: , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1663sayfa/6964yorum/31favori) k201208021123 m9809