Android Telefon için Basit Not Defteri

Android Telefon için Basit Not Defteri

Monospace Android uygulaması telefonunuz için oldukça basit bir not defteri ve yazı editörüdür. Sade tasarımı ile notlar almanızı, defter yazmanızı ve düzenlemenizi oldukça kolay bir şekilde sağlar.

Monospace Android not defteri uygulamasında dosya ismi yazı başlığınız olur ve otomatik olarak farklı renkte belirir. Daha sonra sayfa içine kalın, altı çizili veya italik şeklinde maddeler, paragraflar ve cümleler ekleyebilirsiniz. Yazı sonunda ise Monospace uygulamasına özgü bir özellik olan hashtag özelliğini kullanabilirsiniz. Sayfaların sonuna eklediğiniz hashtag’ler yazının hangi klasörlerde bulunacağını belirler. Yani Monospace uygulamasında klasik bildiğimiz klasörleme sistemi yoktur. Girmiş olduğunuz hashtag’lere göre klasörler otomatik olarak oluşur.

Uygulamada ayrıca koyu arka plan/açık renk metin veya tam tersini de kullanabilirsiniz. Kolayca notlar alabileceğiniz ve yazı yazabileceğiniz bu sade ve küçük boyutlu Android uygulaması Google Play’de ücretsiz. Eğer uygulama geliştiricilerine destek olmak ister ve birkaç ufak ek özellik kazanmak isterseniz Pro sürümünü satın alabilirsiniz. Bu açıdan uygulamanın bir diğer güzelliği ise uygulama içinde reklamların bulunmaması.

Monospace Android not defteri uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Diğer not defteri uygulamaları için tıklayın.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarÖnerilen SayfalarMini Android Uygulamaları
, ,
Yazar: andropedi  Puan: 4.0  Y: 10/09/2017  Güncelleme: 10/08/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023