Android Menajerlik Oyunu – PES Club Manager

Android Menajerlik Oyunu – PES Club Manager

2019-2020 sezonu oyuncu kadroları ve güncel transferler ile Android menajerlik oyunu PES’i telefonunuzda oynayın. Bu oyunda en iyi takımı oluşturup şampiyonluğa oynamak için taktiğinizi, stratejinizi ve oyun zekanızı en üst seviyede kullanmanız gerekiyor. Seçtiğiniz takımı şampiyon yapmak için çok uğraşmanız gerekecek.

Maçları üç boyutlu bir bakış açısıyla izleyebilir ve yeni oyun motoru ile geliştirilmiş yüksek kalitede grafiklerin tadını çıkarın. İsterseniz iki boyutlu moda geçerek her maçı taktiksel bir bakış açısıyla inceleyebilirsiniz.

Yeni oyun motoru ayrıca oyuncu animasyonlarının ve maç dinamiklerinin hiç olmadığı kadar akıcı olmasını sağlıyor! Ayrıca gerçek hayattaki futbol maçlarının tüm duygusunu ve heyecanını yeniden yaratmak için daha fazla gol sevinci çeşidi eklendi.

Avrupa’daki ve Güney Amerika’daki popüler kulüplerin resmi takım ve lig lisansları yer alıyor.
Takımınızı oluştururken 5000’in üzerindeki lisanslı futbolcu arasından seçiminizi yapın.
Ayrıca BECKHAM, BATISTUTA, RONALDINHO ve ZICO gibi pek çok efsane oyuncu bulunuyor.

Club Manager, stratejiye meyilli futbol hayranlarına her maçı bir orkestra şefi gibi yönetme olanağı sağlayan kapsamlı bir platform sunan taktiksel bir futbol oyunudur. Benzer aksiyon odaklı futbol oyunlarında fazla deneyimi olmayanlar için bile kavraması ve öğrenmesi kolaydır. Bu tarzdaki diğer oyunların aksine Club Manager, tepki verme sürenize ve top kontrolünüze karşı bir menajer olarak kurnazlığınızı ödüllendirir. Gerçek dünyadaki futbol menajerliğinde olduğu gibi sonuçlar, her maçın inişlerini ve çıkışlarını tahmin etmede ne kadar iyi olduğunuza bağlıdır ve her müsabakanın kaderi bu şekilde belirlenir.

Yetenekli antrenörlerle sözleşme imzalayın ve her oyuncunun antrenman seçeneğini kendi kişisel tercihinize göre belirleyin.

Bu güncellemeyle birlikte Oyuncu Becerileri için 13 yeni ilave ve Oyun Tarzları için 4 yeni ilave yer alacak.
Yeni Oyuncu Becerilerine ve Oyun Tarzlarına doğal olarak sadece sezon güncellemesinden sonra yayınlanan oyuncular sahip olma şansına erişebilecek. Fakat önceki sezona ait olan oyuncular da Antrenörlerle antrenman yaparak yeni Oyuncu Becerilerini edinebilir. Oyuncular ayrıca bu tarza sahip bir oyuncu emekli olduğunda “Oyun Tarzını Miras Bırak” özelliği sayesinde yeni Oyun Tarzlarını edinebilir.

Söz konusu futbol olunca her menajerin kendi felsefesi vardır ve Club Manager, bu ortamda takımınızı şekillendirmek için size tam anlamıyla özgürlük sağlar. Favori futbol stratejinizle kurduğunuz takımla dünyanın dört bir tarafındaki menajerlere karşı mücadele edin.

Sezon ligi takvimi, tamamen sizin programınıza bağlıdır, yani sadece maçları tamamlamak için zamanınız olduğunda ilerleme kaydedilir. Sabit tarihler ve saatler için endişe etmeden sezonun tadını istediğiniz hızda çıkarın!

Gerçek bir futbol taktikçisi için sınırsız takım varlığıyla kazanılmış bir zaferden daha tatlısı olamaz. En iyi taktik ustaları, sınırlı sayıda varlık bulunmasından çok yakınmaz fakat ligleri ve kupaları kazandıkça takımınızı önemli ölçüde geliştirmenize yardımcı olacak ödüller kazanacaksınız.
Ayrıca transfer pazarındaki müzayedelerde oyuncular için teklif vererek takımınızı güçlendirebileceksiniz.

Bu uygulama, oynaması ücretsiz online bir oyundur. Oynamadan önce lütfen cihazın internete bağlı olduğundan emin olun.

Android  futbol menajerliği oyunu PES Club Manager oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
APKYORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Futbol ve Spor OyunlarıAndroid Oyunlar
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.8  Y: 24/11/2019  Güncelleme: 18/12/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023