Android Boks Oyunu 3D – Telefonda Boks Oyunu

   İNDİR OYUN 


  Yayın:
  02/08/2014
  Okunma:
  5748
  Puan:
  4.2
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  qtm

 1 Yorum
Yorum Yaz

Android Boks Oyunu, üç boyutlu ve gerçekçi bir dövüş oyunudur.Android telefon ve tabletler için geliştirilen boks oyununu oynarken oldukça eğleneceksiniz.

Bıktınız boks robot oyunu ve boks zombiler oyunları? Gerçek bir adam oyun mücadele denemek ister misin? Bu dövüş oyunları download ve boks efsane bu gece kavga, dövüş kahramanlık ve mücadele gece boks şampiyonu nihai mücadele kazanmak. Boks knockouts (boks ko) göstermek ve boks mücadele ko mücadele ufc oyunları en iyi boks kralı olduğunu kanıtlamak için savaş, en iyi dövüş ustası.

Oyundan bazı özellikler:
* boxing 3d oyun, 3d animasyonlar ve ses efektleri şaşırtıcı.
* Realistic bu oyun wwe halka bir boks, boks zamanlayıcı, boks çan ve boks saat, sahnede gerçek boks boks maçında sadece stream canlı izliyor gibi hissediyorum yapar.Boks Heroes seçeneklerinizi bu boks 3d oyunlar için boks merkezinde .
* Plenty.Bu wwf oyun seçeneği için
* Various sahne. Boks gecesi boks gün içinde mücadele edebilirsiniz. Hatta kontrolü, 4 saldırıları ve karşılık, bu dövüş oyunu
* Easy yolu ile çölde 4 hareketler ve 1 savunma savaşabilirsin.

Boks ve wwf son on yılın başından beri güreş oyunu ana vurgu ve rekabetçi spor tarafında düştüğü teknik bir yarışma haline gelmiştir. Bu değişikliklere rağmen büyük boks maçı hala bir dövüşçünün yumruk ham güç tarafından belirlenir. Bir ana konumlar boks boks nakavt vardır; Onlar bizim hayal captivate heyecan verici anlar vardır. Ne bu sporun kitlelere çeken bir tek boks yumruk kavga gelgit açmak bazı durumlarda, underdogs Dünya Boks Şampiyonası dönüştürmek, fikir ve var.
Boks mania hayranları ise  bu dövüş aksiyon oyunları seviyor olmalısın. Dövüş maçı en iyi dövüş kralı vardır.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.yes.game.mobile.boxing.game


 QR Barkod  
Android Boks Oyunu 3D – Telefonda Boks Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      Anonim  (misafir)
    23.03.2016-21:33

    Ankarasiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809