Android Boks Oyunu 3D – Telefonda Boks Oyunu

 İNDİR

Oyun
1 yorum
6451
G: 10/04/2019
Y: 02/08/2014
Puan: 2.1
 
 1 Yorum
Yorum Yaz

Android Boks Oyunu, üç boyutlu ve gerçekçi bir dövüş oyunudur.Android telefon ve tabletler için geliştirilen boks oyununu oynarken oldukça eğleneceksiniz.

Bıktınız boks robot oyunu ve boks zombiler oyunları? Gerçek bir adam oyun mücadele denemek ister misin? Bu dövüş oyunları download ve boks efsane bu gece kavga, dövüş kahramanlık ve mücadele gece boks şampiyonu nihai mücadele kazanmak. Boks knockouts (boks ko) göstermek ve boks mücadele ko mücadele ufc oyunları en iyi boks kralı olduğunu kanıtlamak için savaş, en iyi dövüş ustası.

Oyundan bazı özellikler:
* boxing 3d oyun, 3d animasyonlar ve ses efektleri şaşırtıcı.
* Realistic bu oyun wwe halka bir boks, boks zamanlayıcı, boks çan ve boks saat, sahnede gerçek boks boks maçında sadece stream canlı izliyor gibi hissediyorum yapar.Boks Heroes seçeneklerinizi bu boks 3d oyunlar için boks merkezinde .
* Plenty.Bu wwf oyun seçeneği için
* Various sahne. Boks gecesi boks gün içinde mücadele edebilirsiniz. Hatta kontrolü, 4 saldırıları ve karşılık, bu dövüş oyunu
* Easy yolu ile çölde 4 hareketler ve 1 savunma savaşabilirsin.

Boks ve wwf son on yılın başından beri güreş oyunu ana vurgu ve rekabetçi spor tarafında düştüğü teknik bir yarışma haline gelmiştir. Bu değişikliklere rağmen büyük boks maçı hala bir dövüşçünün yumruk ham güç tarafından belirlenir. Bir ana konumlar boks boks nakavt vardır; Onlar bizim hayal captivate heyecan verici anlar vardır. Ne bu sporun kitlelere çeken bir tek boks yumruk kavga gelgit açmak bazı durumlarda, underdogs Dünya Boks Şampiyonası dönüştürmek, fikir ve var.
Boks mania hayranları ise  bu dövüş aksiyon oyunları seviyor olmalısın. Dövüş maçı en iyi dövüş kralı vardır.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.yes.game.mobile.boxing.game


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.

« »

BENZER UYGULAMALAR

  1 Yorum

      Anonim  (misafir)
    23.03.2016-21:33

    Ankarasiz de Yorum Yazın   Android Oyunlar


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019