Akademik Dergi Kütüphanesi Uygulaması

Akademik Dergi Kütüphanesi Uygulaması

Çeşitli bilim alanlarında yayımlanmış bilimsel yayınlara akademik dergi kütüphanesi uygulaması ile birçok akademik dergiye erişebilirsiniz. Üstelik uygulama içinde satın alma veya reklam bulunmuyor ve kütüphanedeki akademik dergilere erişmek tamamen ücretsiz. Tek yapmanız gereken bu akademik yayınların olduğu uygulamayı telefonunuza yüklemek.

Kimya, fizik, biyoloji, jeoloji, bilgisayar, sosyal bilimler, tıp ve mühendislik alanlarındaki en iyi yayınlardan 3000’den fazla dergiden en güncel makalelere göz atın.

Researcher nedir ve bilim insanlarına nasıl yardım eder. Dünyanın her yerinden 200.000’i aşkın bilim insanı güncel akademik literatürden haberdar olmak için Researcher’I kullanıyor. Kullanıcılarımızın %85’i Researcher’in zamandan tasarruf yarattığını söylüyor ve %76’sı diğer yöntemlere kıyasla, bizim uygulamamızla daha fazla makaleye göz atıyor.

Researcher size olabileceğiniz en iyi bilim insanı olmanızda destek olmayı bir görev edinmiştir. Araştırmalarınızla ve öğretiminizle ilgili yeni makaleleri bulmanızı sizin için kolay ve etkili kılmak istiyoruz.

Bu ücretsiz ve kullanımı kolay uygulama size, ilginizi çeken bütün dergilerden makaleleri takip etmenize, filtrelemenize ve okumanıza olanak sağlayarak akademik araştırmalarınızın başında olmanıza yardım eder.

Researcher Akademik dergi kütüphanesi uygulamasında bulabilecekleriniz:
Aşağıda ki alanlarda 3000’den fazla dergi mevcut:
-Kimya ve Fizik Bilimi
-Tıp ve Sağlık Hizmetleri
-Yaşam Bilimleri
-Yer Bilim ve Zooloji
-Mühendisik ve Bilgisayar Bilimleri
-Sosyal Bilimler ve Psikoloji

Nature Springer, ACS, Elsevier, Wiley, Taylor and Francis, RSC, IEEE, arXiv, PubMed, PLOS, Cell, Science AAAS ve daha fazlasından bütün ana makaleleri ve yayınları bulabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarReklamsız Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıHaber Kaynağı Android UygulamalarıMedya Uygulamaları
, , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.2  Y: 03/07/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023