5by Uygulaması ile İsteğinize Göre Videolar

5by Uygulaması ile İsteğinize Göre Videolar

Stumbleupon sitesini kullanmışsanız, beğendiğiniz kategorilere ve sitelere göre size rastgele siteler açan, internette daha güzel vakit geçirmenizi ve yeni siteler keşfetmenizi sağlayan sistemi biliyorsunuz.

Yine Stumbleupon firmasının android telefonlar için geliştirdiği 5by uygulamasında ise aynı sistemi bu sefer videolar için kullanıyorsunuz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulamayı ilk açtığınızda sizi daha iyi tanımak için birkaç ufak soru soruyor ve bir kereliğine mahsus bu soruları cevaplıyorsunuz. Böylece sistem sizin ilgilendiğiniz veya beğendiğiniz şeyleri öğreniyor. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda dilerseniz size o güne ve saate özel olarak ilgili videolar getiriyor. Ya da size ne tarz videolar izlemek istediğinizi soruyor. Örneğin oyun oynamayı seviyorsanız oyunlarla ilgili kategoriyi, gezmeyi seviyorsanız gezi ile ilgili videoları getiriyor. Bunun gibi bir çok kategori mevcut. Kategoriyi seçtikten sonra internette bulunan o kategori ile ilgili videoları size rastgele izletmeye başlıyor. Videoyu geçmek istiyorsanız parmağınızı video üstünde hafifçe sola kaydırıyorsunuz.

Stumbleupon size ilgilendiğiniz ve beğeneceğiniz siteleri getiriyordu. Bu uygulama ise aynı güzel mantıkla size beğeneceğiniz videoları izletiyor. Telefonda video izlemeyi seviyorsanız bu uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Unutmadan sözyleyelim; uygulama malesef şu an için Türkçe dilini desteklemiyor. Yani açılıştaki birkaç soru ingilizce olarak geliyor. İlk açılışta da Facebook hesabınızla veya herhangi bir mail adresiniz ile çok kısa süren bir işlem ile kayıt olmanız gerekiyor.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)
iPhone (App Store)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarÖnerilen SayfalariPhone ve iPad UygulamalarıEğlenceli Android UygulamalarıMedya Uygulamaları
, , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.4  Y: 18/06/2014  Güncelleme: 12/12/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023