Telefon Pil Ömrü Artırma – Doze Uygulaması

    UYGULAMA 18/10/17
Telefon Pil Ömrü Artırma – Doze Uygulaması

  Yayın: 18/10/2017
  Okunma: 743
  Site Puanı: 3.97

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip Et

Android telefonlardaki en büyük sıkıntılardan biri de telefon pil ömrü. Gün içinde ve hatta gece telefonu hiç kullanmasanız bile yüklediğiniz uygulamalar sizin yerinize telefonun pilini bitirebiliyor.

Doze pil ömrü uygulamasının asıl amacı, telefonun ekranı kapalıyken sizin seçtiğiniz uygulamaların internete bağlanıp veri alışverişi yapmasını engellemek. Zaten telefonda ekran kapalıyken bile pil harcayan en büyük etkenlerden biri uygulamaların arka planda sürekli interneti kullanmasıdır. İnterneti kapatmanıza gerek kalmadan Doze uygulamasının bu işlevi android pil ömrünüzde kayda değer bir artış sağlar.

Android sistemlerdeki pil tasarruf modlarının çoğunda telefon ekran kapatıldığında interneti de tamamen kapatır. Doze uygulamasının çalışma prensibi bundan farklıdır. Sadece sizin belirlediğiniz uygulamalar internete bağlanabilir. Böylece Whatsapp, Facebook Messenger gibi uygulamalardan mesaj almaya devam edebilirsiniz. Diğer uygulamalar ise internete bağlanamadığı için telefonunuzun pil ömrü uzar.

Bazı Android versiyonlarında da benzer şekilde uygulamaların internetini kesen pil tasarruf modu bulunsa da bu sistemler genellikle ekran kapatıldıktan 30 dakika gibi uzun bir süre sonra çalışmaya başlar. Eğer telefonunuzun ekranını sıklıkla açıyorsanız bu da işe yaramaz. Doze uygulaması ile dilerseniz ekranı kapatır kapatmaz, ya da belirlediğiniz bir süre sonra devreye girerek uygulamaların internetini keser ve şarj ömrünüzü uzatır.

Duze uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir ve Google Play’den indirebilirsiniz.

 


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Telefon Pil Ömrü Artırma – Doze Uygulaması    Telefon Pil Ömrü Artırma – Doze Uygulaması    Telefon Pil Ömrü Artırma – Doze Uygulaması

 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.yirgalab.dzzz 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Telefon Pil Ömrü Artırma – Doze Uygulaması  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Sistem Araçları ve Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Önerilen, Popüler
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Alışveriş Listesi Uygulaması – Simplest Checklist
 Adada Savaş Oyunu – PUBG Mobile Android
 Kodlama ve Programlama için Ücretsiz Android Uygulama
 Dino Android Platform Oyunu – Dino T-Rex
 Axess Kart için Kampanyalar Uygulaması
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1564sayfa/6733yorum) k201208021123 9809 20181132218