Güneş Paneli Hesabı Uygulaması – PV Solar Power System

   İNDİR UYGULAMA    Y: 09/09/2017


  Yayın:
  09/09/2017
  Okunma:
  1282
  Site Puanı:
  3.41
  Kısa Link:
  zg1

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

PV Solar Power System Android uygulaması ile cep telefonunuzda hızlıca güneş paneli hesabı yapabilirsiniz. Bu uygulama ile enerji ihtiyacı olan ev/yapı için kullanılan elektrikli aletlere göre ne kadar güneş paneline ve ekipmanına ihtiyacınız olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Bu güneş enerjisi hesaplama uygulamasında kullanılan aletlere göre gerekli olan enerji miktarını çıkarabileceğiniz gibi aynı zamanda panel miktarına göre ne kadar güç elde edebileceğinizi, panelleri güneşe göre nasıl konumlandıracağınızı, panel bağlantılarını nasıl yapacağınızı ve su pompası hesaplamasını da yapabilirsiniz.

Güneş paneli kurulumu yapacağınız bölgede hangi aletleri kullanacağınızı, ne kadar güneş enerjisine ve güneş paneline ihtiyacınız olduğunu, güneş panellerinin konumlandırılması ve ihtiyaç olan ekipmanları PV Solar Power System uygulaması ile cep telefonunuzda kolayca hesaplayabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


appinventor.ai_ahaanwar2.Sun


 QR Barkod  Güneş Paneli Hesabı Uygulaması – PV Solar Power System  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Harita - Gps Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
, , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6870yorum) k201208021123 9809 20182630857