Güneş Paneli Hesabı Uygulaması – PV Solar Power System

  UYGULAMA 09/09/17

  Yayın: 09/09/2017
  Okunma: 760
  Site Puanı: 3.90

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

PV Solar Power System Android uygulaması ile cep telefonunuzda hızlıca güneş paneli hesabı yapabilirsiniz. Bu uygulama ile enerji ihtiyacı olan ev/yapı için kullanılan elektrikli aletlere göre ne kadar güneş paneline ve ekipmanına ihtiyacınız olduğunu kolayca bulabilirsiniz.

Bu güneş enerjisi hesaplama uygulamasında kullanılan aletlere göre gerekli olan enerji miktarını çıkarabileceğiniz gibi aynı zamanda panel miktarına göre ne kadar güç elde edebileceğinizi, panelleri güneşe göre nasıl konumlandıracağınızı, panel bağlantılarını nasıl yapacağınızı ve su pompası hesaplamasını da yapabilirsiniz.

Güneş paneli kurulumu yapacağınız bölgede hangi aletleri kullanacağınızı, ne kadar güneş enerjisine ve güneş paneline ihtiyacınız olduğunu, güneş panellerinin konumlandırılması ve ihtiyaç olan ekipmanları PV Solar Power System uygulaması ile cep telefonunuzda kolayca hesaplayabilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Güneş Paneli Hesabı Uygulaması – PV Solar Power System    Güneş Paneli Hesabı Uygulaması – PV Solar Power System    Güneş Paneli Hesabı Uygulaması – PV Solar Power System

 Sponsorlu Bağlantılar 


appinventor.ai_ahaanwar2.Sun 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Güneş Paneli Hesabı Uygulaması – PV Solar Power System  4 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Harita - Gps Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar
, , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Çizim ve Not Tarama Uygulama Uygulaması – Notebloc
 Çocuklar için Piyano Uygulaması – Kids Piano
 Android Gemi Oyunu – DOKDO
 Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Oreo Güncellemesi
 Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1553sayfa/6676yorum) k201208021123 9809 2018821754