Griddlers Plus – Karelerden Resim Çizme Oyunu

     İNDİR OYUN    G: 28/01/2015
Griddlers Plus – Karelerden Resim Çizme Oyunu


  Güncelleme:
  28/01/2015
  Okunma:
  11240
  Site Puanı:
  6.39
  Kısa Link:
  879

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

nonogram
Griddlers Plus, nonogram, yani sayılarla resim çizme oyunu bir bakıma kare bulmaca gibi. Oyun A.Yıldız tarafından geliştirilen mükemmel bir oyun. Oyunda hazır bulunan bir çok resimden herhangi birini açıyorsunuz ve istenen resmi karelerden oluşturmaya çalışıyorsunuz. Her satır ve sütun için kullanılabilecek kare sayısı yanlarda sayı olarak verilmekte. Siz bu kareleri doldurarak resmi tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Dilerseniz kendi beğendiğiniz bir resmi ya da kendi fotoğrafınızı bulmaca resmine dönüştürebiliyorsunuz. Siyah-Beyaz fotoğraflar bulmaca için daha uygun ve içinde en fazla iki-üç renk bulunduğunda daha güzel bir görünüm sağlanıyor.

Griddler kare bulmaca oyunu, resim çizmeyi, bulmaca çözmeyi, yapboz yapmayı, Mayın Tarlası veya Sudoku oynamayı sevenler için oldukça eğlenceli ve keyifli bir android oyunu.  Çünkü bu oyun neredeyse tümünün mantığını içinde barındırıyor. Üstelik ücretsiz. Oyun hakkında daha detaylı bilgiye videoyu izleyerek ulaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.ally.griddlersplus


 QR Barkod  Griddlers Plus – Karelerden Resim Çizme Oyunu  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları, Android Verimlilik ve Gelişim Uygulamaları, Eğlenceli Android Uygulamaları, Önerilen, Popüler
, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Ders Programı ve Okul Not Defteri Uygulaması
 Bilimsel Hesap Makinesi (Intergal, Türev) Android
 Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android
 EaseUS Veri Kurtarma ile Silinen Dosyalarınızı Kurtarın!
 Ücretsiz Oyun ve Uygulamaları Kaçırmayın (5 Eylül 2018)
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1616sayfa/6876yorum) k201208021123 9809 20182632225