Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips

     İNDİR UYGULAMA 21/09/16
Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips

  Yayın: 21/09/2016
  Okunma: 16147
  Site Puanı: 25.33

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Gittiğiniz yerlerde size gezilmeye değer yerleri organize edip sunan Google Trips uygulamasında daha fazla yer görebilirsiniz. Hatta gitmeyi planladığınız yeri önceden seçtiğinizde tüm planı ve rehberi otomatik olarak telefonunuza indirebilir, sonrasında internete ihtiyaç duymadan gittiğiniz yerlerde önemli mekanları gezebilirsiniz.

Tüm bunları otomatik olarak yapan Google Trips uygulaması size günlük gezi planı, yapılması gerekenler, yiyecek içecek önerileri ve fazlasını sunabiliyor. Hatta uçuş bilgilerinizi, konaklama bilgilerinizi, restoranları, araç kiralama şirketlerini tek bir yerde size sunabiliyor.

İlgi alanınıza ve boş zamanınıza göre size günlük gezilmesi gereken yerlerin planını gittiğiniz yere göre yapabiliyor. Diğer gezginlerin de yorumlarıyla yakınlarınızdaki önemli aktiviteleri ve ne zaman başlayıp ne zaman bittiklerini gösterebiliyor.

Dünya’nın bir çok önemli yeri için bu planlamaları yapabilen Google Trips, iç mekan, dış mekan ve görülmesi gereken yerleri size kolayca gösteriyor. İnternet gerektirmemesi ise en iyi yanlarından birisi. Google Trips resmi android uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.google.android.apps.travel.onthego


 QR Barkod  Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Harita - Gps Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, Önerilen, Popüler, Sosyal Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Android için Büyüteç Uygulaması
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1587sayfa/6814yorum) k201208021123 9809 20181720926