Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips

    UYGULAMA 21/09/16
Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips

  Yayın: 21/09/2016
  Okunma: 15957
  Site Puanı: 29.29

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Gittiğiniz yerlerde size gezilmeye değer yerleri organize edip sunan Google Trips uygulamasında daha fazla yer görebilirsiniz. Hatta gitmeyi planladığınız yeri önceden seçtiğinizde tüm planı ve rehberi otomatik olarak telefonunuza indirebilir, sonrasında internete ihtiyaç duymadan gittiğiniz yerlerde önemli mekanları gezebilirsiniz.

Tüm bunları otomatik olarak yapan Google Trips uygulaması size günlük gezi planı, yapılması gerekenler, yiyecek içecek önerileri ve fazlasını sunabiliyor. Hatta uçuş bilgilerinizi, konaklama bilgilerinizi, restoranları, araç kiralama şirketlerini tek bir yerde size sunabiliyor.

İlgi alanınıza ve boş zamanınıza göre size günlük gezilmesi gereken yerlerin planını gittiğiniz yere göre yapabiliyor. Diğer gezginlerin de yorumlarıyla yakınlarınızdaki önemli aktiviteleri ve ne zaman başlayıp ne zaman bittiklerini gösterebiliyor.

Dünya’nın bir çok önemli yeri için bu planlamaları yapabilen Google Trips, iç mekan, dış mekan ve görülmesi gereken yerleri size kolayca gösteriyor. İnternet gerektirmemesi ise en iyi yanlarından birisi. Google Trips resmi android uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


 Sponsorlu Bağlantılar 


 Ekran Görüntüleri 

Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips    Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips    Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips

 Sponsorlu Bağlantılar 


com.google.android.apps.travel.onthego 


 QR Barkod  

 

  Yukarıdaki indirme butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.
  Çalışmayan bağlantıları aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Gezilecek Yerler Uygulaması – Google Trips  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Bilgi Uygulamaları, Android Harita - Gps Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Eğlenceli Android Uygulamaları, İlginç Android Uygulamaları, Önerilen, Popüler, Sosyal Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , ,


 SON YAYINLAR
 Android Gemi Oyunu – DOKDO
 Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için Oreo Güncellemesi
 Android Roket Simülatörü – Spaceflight Simulator
 Fuar Uygulaması – WIN EURASIA
 Android Tema ve Başlatıcı – Microsoft Launcher
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2017 (dmoz registered)  (1551sayfa/6671yorum) k201208021123 9809 2018791838