Blokları Patlatma Oyunu – BBTAN

   İNDİR OYUN 22/06/16

  Yayın: 22/06/2016
  Okunma: 4892
  Site Puanı: 6.69

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Boş zamanlarınızı eğlenceli hale getirecek beceri oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez amacımız, oyundaki karakteri kontrol ederek tabloda bulunan ve üzerinde kaç vuruşta patlayacağı yazan blokları topumuzla patlatmak. Tabloda çıkan bonuslar sayesinde top sayınızı çoğaltma imkanınız da bulunuyor.

Çoğu blok tek atışta patlatılamayacak kadar çok vuruş gerektirdiğinden oyunun zorluğu da burada devreye giriyor. Topun her atışı sonrasında tabloda yeni bloklar beliriyor ve patlatılmadıkları zaman bir süre sonra tablo bloklarla doluyor ve oyunun sonuna gelmiş oluyoruz. Kuralları basit fakat bir o kadar da zor olan bu oyun ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.crater.bbtan


 QR Barkod  Blokları Patlatma Oyunu – BBTAN  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Android için Büyüteç Uygulaması
 2018 Dünya Kupası FIFA Android Uygulaması
 Çöp Adam Savaş Platformu Oyunu
 Türkçe Tabu Oyunu – Cep Telefonu Uygulaması
 Telefonda Labirent Oyunu – Maze Walk
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1587sayfa/6816yorum) k201208021123 9809 20181740726