Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android

  Mr Gun İNDİR OYUN    G: 15/09/2018


  Güncelleme:
  15/09/2018
  Okunma:
  432
  Site Puanı:
  11.38
  Kısa Link:
  614

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz
Favori Listesine Ekle Takip

Ketchapp tarafından geliştirilen bu iki boyutlu platform oyununda ateş et, her kattaki düşmanı öldür ve yeni silahlar topla. Sonsuz bölümlü bu oyunda her katta farklı bir düşman seni bekliyor. Silahını düşmana denk getir ve onu yok et. Her öldürdüğün düşmandan sonra daha da yukarı çok ve güçlen.

Sadece ekrana tıklanarak oynanabilen bu oyunda karakterinizin elinde tuttuğu silah yukarı aşağı hareket ediyor. Ekrana dokunduğunuzda silahınız düşmana hedef almış olması gerekli. Hatta düşmanın kafasına nişan aldığınızda “headshot” ile çok daha büyük bir hasar verebiliyorsunuz. Bazı düşmanlar daha kolay yok edebilirken bazıları ise daha yüksek canlı olduğu için birkaç kere isabetli atış yapmanız gerekebilir. Ayrıca karşınıza çıkan karakterler bazı ünlü çizgili film ve film karakterlerine benziyor. Bu düşman karakterlerinden bazıları ise “blacklist” yani karalistede bulunuyor. Bu karalistedeki düşmanları öldürmek daha fazla puan kazandırıyor ve daha güçlü silahları puan topladıkça satın alabiliyorsunuz.

Sürekli oynanabilen ve bitmeyen bu ateş et – yok et oyununda vakit geçirmek ve kısa boş vakitlerinizi eğlenceli hale getirmek oldukça keyifli. Ketchapp oyunlarından biri olan Mr Gun Android oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


 Sponsorlu Bağlantılar 


com.ketchapp.mrgun


 QR Barkod  Ateş Et, Yok Et ve İlerle – Mr Gun Android  5 yıldız
Benzer Uygulamalar:
Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
, , , , , , , , ,


Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

 SON YAYINLAR
 Kedi Savaşı Meow IO – Cat Fighter
 Vestel TV Android Akıllı Kumanda Uygulaması
 Sony Android Teknik Destek Uygulaması
 TRT Çocuk Araba Yarışı Android Oyunu
 Yeni Candy Crush Oyunu Çıktı: Candy Crush Friends
 SOSYAL
 
 BİLGİ
DMCA.com Protection Program
Kullanıcı Sözleşmesi
Hakkında/İletişim
Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018 (dmoz registered)  (1627sayfa/6900yorum) k201208021123 9809 20182961812