Zıplayan Slime Top Android Oyunu

  Slime Road İNDİR OYUN 


  Yayın:
  04/12/2018
  Okunma:
  245
  Puan:
  19.3
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  hcm

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Zıplayan slime şeklinde top ile parkurlarda ilerlediğiniz ve halkaların içinden geçerek parkur sonunda hedef tahtasına yapıştığınız basit ama eğlenceli bir Android oyunu.

Mor top ile ekrana dokunarak ve topu yönlendirerek zıplamaları esnasında halkaların içinden geçmeniz gerekiyor. Arada kesilen parkurda top havaya zıplıyor ve havadaki halkaların içinden de geçmeye çalışıyorsunuz. Oyunda ani hareketleri çok iyi yapmanız gerekiyor, tam bir refleks oyunu.

Oyun şu anda Google Play’de ilgi çekenler listesine girmeyi başardığına göre oldukça fazla sayıda indiriliyor ve yüksek puanlı yorumlar alıyor. Eğlenceli vakit geçirmek isterseniz ücretsiz indirip deneyebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız diğer parkur ve koşu oyunlarına göz atmak isterseniz buraya tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


 Tanıtım Videosu 


Sponsorlu


com.rubygames.splashyjump


 QR Barkod  
Zıplayan Slime Top Android Oyunu 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Oyunlar, Android Tablet Oyunları
Etiketler: , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1662sayfa/6962yorum/28favori) k201208021123 m9809