YouTube Music Key ile Reklamsız ve İnternetsiz Müzik Keyfi


youtube-music-key-beta-2
Youtube, reklamsız, arka planda ve internetsiz müzik dinleyebileceğiniz yeni servisi Music Key sistemini tanıttı ve yayın hayatına soktu. Şimdilik sadece İngiltere, Amerika, İtalya, İspanya, Portekiz, Finlandiya ve İrlanda’da hizmet veriyor. Çok yakında ise Türkiye ve diğer ülkelerde yayına girmesi bekleniyor.

youtube-music-key-beta-cevrimdisiÇevrimdışı Oynatma: Youtube Music Key’in en önemli özelliklerinden biri internetiniz olmadığında daha önceden indirdiğiniz şarkıları telefonunuzdan dinleyebilmeniz. Yani sevdiğiniz şarkılardan bir koleksiyon yapıp onları önceden telefonunuza indirebilecek ve sonrasında çevrimdışıyken bu müzikleri istediğiniz zaman dinleyebileceksiniz.

youtube-music-key-beta-arka-planArkaplanda Dinleme: Bir diğer özelliği ise şu anda mümkün olmayan bir özellik. Youtube şu an için arka planda çalışmıyor, yani ekranı kilitlediğinizde video oynatılması duruyor. Fakat Youtube Music Key ile yeni gelen bu özellikten faydalanabileceksiniz. Videosunu izlemeden sadece sesi dinlemek istediğinizde, yani örneğin bir şarkı açtığınızda ve sadece müzik dinlemek istediğinizde ekranı kapatsanız bile müzik çalmaya devam edecek. Müzikleri videoyla ya da videosuz olarak, diğer uygulamaları kullanırken veya ekranınız kapalıyken istediğiniz şekilde dinleyebileceksiniz.

youtube-music-key-beta-reklamsizReklamsız Müzik: Youtube sitesinde şu an için bir diğer sıkıntı ise videolardan önce reklamların çıkması. Music Key servisi ile bu durum da ortadan kaldırılacak. Yani sevdiğiniz şarkıları Youtube’da arka arkaya dinlerken müzik keyfiniz aralarda çıkan reklamlarla bölünmeyecek. Böylelikle kesintisiz müzik keyfini Youtube Music Key ile yaşayabileceksiniz. “Reklamsız” ifadesini gördüğünüz her yerde müziklerin keyfini reklamsız olarak çıkarabilirsiniz. 20 milyondan fazla resmi video, albüm parçası, konser klibi, yorum ve yeniden düzenlemeye erişebilirsiniz.

youtube-music-key-beta-5
Youtube Music Key servisinin fiyatı ise aylık olarak 7.99$ olarak belirlendi. Bu servislerin tümünden faydalanmak için ayda yaklaşık 15-20 tl ödemeniz gerekecek. Fakat internet üzerinde fiyat konusunda kullanıcı eleştirileri çoğalıyor. Çünkü günümüzde Spotify, Deezer, Google Play Music gibi neredeyse aynı fiyata sadece müzik dinleme servisleri zaten mevcut. Youtube Music Key’in bu diğer servislere karşı koyması biraz zor gibi gözükse de ne kadar kişinin Youtube Music Key servisini kullanacağı merak ediliyor.

Youtube Music Key hizmeti hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için ve Türkiye’de çalışmaya başladığında e-posta ile size haber verilmesi için kayıt olmak için resmi https://www.youtube.com/musickey sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Sponsorlu


« »

BENZER SAYFALAR

Yorum Yazın   Haber 10051
Android ve Teknoloji Haberleri
Yazar: andropedi  Puan: 5.7  Y: 23/11/2014  Güncelleme: 23/11/2014 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019