WordExam – Kolay İngilizce Kelime Ezberleme

WordExam android uygulaması çeşitli kategorilerde 85,000 kelime içermektedir. Büyük çoğunluğu İngilizce olan bu kelimeler, üyelerin hazırlayıp paylaştığı 1300 ün üzerinde paketler halinde sunuluyor. Akılda kalıcı olması için telaffuz ve resim özelliği de bulunmaktadır.

Örnek bazı paketler: YDS, ÜDS, KPDS, GRE,TOEFL, İngilizce Fiiler, İngilizce Sıfatlar, İngilizce Zamirler, İngilizc Zamanlar, İngilizce Film kelimeleri, İngilizce Kitap kelimeleri, Finans, Ekonomi, Medikal, Teknik Terimler, Almanca,Rusça, İtalyanca, hatta Osmanlıca kelime paketleri … liste böyle uzayıp gider. Kısacesı İngilizce kelime öğrenim uygulamasında İngilizce kelime testleri ile birlikte (WordExam English Vocabulary), içinde kategorilere ayrılmış onbinlerce kelime bulacaksınız. Aradığınızı bulamazsanız www.wordexam.com dan PC uygulamamızı indirip kendi kelime paketlerinizi oluşturup kelimelere resimler bağlayıp paylaşabilirsiniz. Mobil cihazlardan çok fazla yazım hatası yapıldığından şimdilik sadece PCden paket oluşturulmaktadır.

Uygulama, tüm bilgileri bir sunucu üzerinde tutmaktadır. Böylece farklı cihazlardan, farklı zamanlarda ve farklı ortamlardan aynı bilgilere ve sadece size özel oluşan verilere erişmeniz mümkündür. Bu sebeple diğer uygulamalardan farklı olarak internet bağlantısı ve üyelik gerektirmektedir.

Ana dili İngilizce olmayanlar arasında farklı eğitim geçmişlerinden gelen ve farklı amaçlarla İngilizce öğrenmeye çalışanlar için kolaylaştırılmış ve daha verimli yöntemler bularak kelime bilgisini artırmak büyük bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmıştır. WordExam bu ihtiyaca da karşılık vermeye çalışmaktadır.

İngilizce kelime test uygulaması, ister test çözerek isterseniz kayan ekran şeklinde öğrenme imkanı sunar. Her ikisinde de çalıştığınız kelimeler ile ilgili kayıtlarınız tutulur ve raporlar kısmında gösterilir. Böylece öğrendiğiniz veya zorlandığınız kelimeleri görebilirsiniz. Gerekirse slideshow şeklinde kelimelerin üzerinden tekrar geçebilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri 


com.wordexam


 QR Barkod  

Bu uygulama yapımcısı tarafından kaldırılmıştır.
Aşağıdan benzer uygulamalara göz atabilirsiniz.

« »

BENZER UYGULAMALAR

Yorum Yazın   Android UygulamalarTürkçe Android UygulamalarıBilgi UygulamalarıVerimlilik ve Gelişim Uygulamaları
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.5  Y: 16/01/2014  Güncelleme: 01/12/2018 

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019