Whatsapp Mesajlarının Geç Gelmesi veya Hiç Gelmemesi Sorunu


whatsapp-sorunu

Birçok kişi telefonunda tanıdıkları ile mesajlaşmak, resim ve video gönderip almak için Whatsapp uygulamasını kullanıyor. Fakat Whatsapp uygulamasında bazı telefonlarda mesajların geç gelmesi veya hiç gelmemesi problemi yaşanıyor. Eğer siz de whatsapp mesajlarını hemen alamıyorsanız aşağıdaki adımlara göz atın. Koyu renkle yazılmış adımlar sık karşılaşılan sorun ve çözüm olduğu için ilk olarak o adımları denemenizi tavsiye ederiz.

– İlk olarak Whatsapp uygulamasını kaldırıp tekrar yükleyin ve telefonunuzu tekrar başlatın.

– Telefonunuzun “ayarlar” bölümündeki “veri kullanımı” sayfası içinde “arka plan veri sınırla” seçeneğinin işaretli olmadığından emin olun.

– Wi-Fi bağlantı kullanıyorsanız “ayarlar” bölümünden “kablosuz” > “menü tuşu” > “gelişmiş” > “uykudayken kablosuzu açık tut” ayarının “her zaman” olarak seçildiğine emin olun. Aynı sayfada yine “kablosuz optimizasyonu” diye bir seçenek varsa işaretli olmadığından emin olun.

– HTC cihazlarda hızlı açılış seçeneğini kapatın. Bunu yapmak için “ayarlar” > “güç” > “hızlı açılış” seçeneğini kapatın.

– Güç modunuzu ekonomik ayardan çıkarın. Bunu yapmak için “ayarlar” > “güç” > “ekonomik mod ayarları” bölümünden “arka plan verilerini devre dışı bırak” seçeneğini iptal edin. Aynı zamanda yine güç seçenekleri sayfasında “sistem güç tasarrufu”, “özel güç tasarrufu” gibi seçenekleri iptal edin. Bu tarz özellikler telefonunuzu kullanmadığınızda internet bağlantılarını güç tasarrufu sağlamak için kapatabilir. Sadece az şarjınız kaldığında bu ayarları etkinleştirin.

– “Task Killer” olarak bilinen görev sonlandırıcı programları kullanmayın. Bunlar telefonunuzu hızlandırdığını iddia etse de stabil çalışmaya engel olur ve Whatsapp gibi programların arka planda çalışmasını engelleyerek mesaj gelmeme problemine yol açar. “Task Killer” uygulamaları konusunda daha fazla bilgi için yazdığımız geniş makaleyi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

– Whatsapp internetinizi çok kullanıyorsa, dosya alma gönderme ayarlarını düzenlemek için daha önce yazdığımız yazıyı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

– Whatsapp son görülme (online-çevrimiçi) ayarları için buraya tıklayarak daha önce yazdığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Tüm bu yöntemler işe yaramadıysa ve hala Whatsapp mesajlarını geç alıyorsanız, telefonunuzun marka ve modeli ile birlikte aşağıdaki yorum bölümüne sorunu detaylı olarak yazın. Bazı marka ve modellerde ayar sayfalarının yerleri değişebiliyor veya o özellik yerine başka özellikler bulunabiliyor.

Ayrıca Whatsapp bu sorun ile ilgili olarak bir sayfa hazırlamış. Buradaki sayfayı okuyarak ve uygulayarak sorundan kurtulabilirsiniz:

http://www.whatsapp.com/faq/tr/android/20887936

Güncelleme: 14 Nisan 2019 günü de yaşandığı gibi bazı zamanlarda Instagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp gibi uygulamalarda genel problemler yaşanabiliyor. Eğer bu uygulamalarda bağlantı sorunları ve mesaj/dosya gönderememe gibi durumlar yaşarsanız ilk olarak sorunun genel olup olmadığını öğrenmenizde fayda var. Bunun için Dünya genelinde Instagram’da sorun olup olmadığını bu siteden öğrenebilirsiniz:

https://downdetector.com/status/whatsapp


Sponsorlu  255 Yorum

   
    murat  
  05.10.2014-14:26
  m

  Blackberry curve kullanıyorum watsap yenı yukledım ılk basta calısıyor daha sonra mesajlar gıtmıor telı kapatıp acınca tekrar calısmsyya baslıyor yardım edın lutfen

   
    seyma  
  05.11.2014-11:15
  s

  Samsung Galaxy s3 kullanıyorum yeni aldım telefonu ve whatsapptan mesaj alıp gonderemiyorum. Diğer uygulamalarda bi sıkıntı yok. Açıp kapayinca veya kaldırıp tekrar yüklenince de bi düzelme olmadi

   
    andropedi  
  05.11.2014-15:00
  a

  Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranız ile ilk açılışı yapıyorsunuz. Sorunu daha detaylı olarak açıklar mısınız?
  Uygulamayı ilk açtığınızda hata veriyor mu? Sonrasında mı bir hata veriyor? Yoksa hiç açılmıyor mu? Ya da herhangi bir hata vermese bile mesajlar gelip gitmiyor mu?
  Biraz daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

   
    andropedi  
  24.11.2014-19:59
  a

  Eğer bu sorun sadece tek bir kişinin gönderdiği mesajlarda meydana geliyorsa muhtemelen mesajı gönderen kişinin uygulamasında veya telefonunda sorun vardır. Gönderen kişinin yazdığı mesaj, iletinin içerisine zamanında entegre edilemeden size gönderim gerçekleşiyordur. Yani kısacası yazılımsal bir problem ve büyük ihtimal Whatsapp’tan kaynaklanan bir problem.
  Arkadaşınız Whatsapp yedeklerini aldıktan sonra ayarlardan ve uygulama yöneticisinden uygulama verilerini temizlesin ve uygulamayı telefonundan kaldırsın. Sonrasında uygulamayı tekrar kursun ve tekrar deneyin.
  Sorun düzelmezse, boş mesajın göründüğü ekran görüntüsü ile Whatsapp’a yardım e-postası atabilirsiniz: support@whatsapp.com

   
    andropedi  
  24.11.2014-20:31
  a

  Aslında Whatsapp ayarlarından bozulacak bir durum değil bu. Başka bir sorun var gibi ve büyük ihtimalle Whatsapp’ın kendisinden kaynaklanıyor. Yukarıdaki Whatsapp yardım e-posta adresine boş mesajın bulunduğu ekran görüntüsünü, telefon marka ve modelinizi gönderin. Onlar bu konuda daha kesin yardımcı olabileceklerdir. Sık görülen bir sorun olmadığı için ve büyük ihtimalle yazılımsal bir problem olduğundan(yani sizden kaynaklı bir durum değil) Whatsapp size daha kolay bir şekilde yardım edebilecektir.

   
    Cigdem  
  24.11.2014-19:41
  C

  Whatsapdan bazi arkadaslarima mesaj atiyorum arkadasim bana cvp yazdiginda bos mesaj geliyor lutfen yardimci olun

   
    Cigdem  
  24.11.2014-20:26
  C

  Rehberimden 5 kisiyle oyle bir sorun yasiyorum acaba ben mi ayarlaryla oynaydm

   
    andropedi  
  26.11.2014-15:12
  a

  Yukarıdaki yazımızda anlattığımız tüm çözüm yollarını denediniz mi?

   
    tuba  
  26.11.2014-14:33
  t

  bazı whatsapp mesajlarım gelmiyor telefonum lg l5

   
    tuba  
  26.11.2014-17:05
  t

  eden yukledim verileride kontrol ettim fakat ayarlar kismi buradaki gibi degil

   
    koray akbas  
  26.11.2014-21:10
  k

  Discovery ll ile mesajları anlamıyorum. Whatsapp’i açınca mesajlar geliyor.

   
    enes furkan ercan  
  02.12.2014-22:28
  e

  s4 mini telefonumda mobil.internet kullanirken whatsapp bildirimleri gelmiyor ama wifi kullanırken gelior neden acaba

   
    andropedi  
  03.12.2014-15:41
  a

  Whatsapp uygulamasında mesajların takılmasının sebebi, telefonunuzda kurulu olan Whatsapp’ın arka planda internet ile iletişime geçememesidir. Yani telefonunuz ekran kapalıyken veya 3G’de çalışırken arka plan senkronizasyon veya eşitleme ayarı kapalı olabilir. Ya da telefonunuz ekran kapalıyken güç tasarrufu moduna geçiyor olabilir. Whatsapp mesajlarının geç gelmesi birçok nedenden kaynaklanabilir. İzlemeniz gereken en sağlıklı yöntem, mesajlarınızı yedekledikten sonra telefonunuzdan Whatsapp uygulamasını kaldırın. Daha sonra Google Play’den Whatsapp uygulamasını tekrar yükleyin. Yükleme işleminden sonra telefonunuzun ayarlar bölümüne girerek eşitleme ve senkronizasyon ayarlarını kontrol edin ve hepsinin açık olduğuna emin olun. Aynı zamanda telefonunuzun güç seçenekleri ayarlarından güç tasarrufu modu veya buna benzer bir ayar varsa bu ayarları gözden geçirin ve gerekirse güç tasarrufu modunu kapatın. Çünkü güç tasarrufu modu, telefonunuzun ekranı kapalıyken internet bağlantısını kesiyor olabilir.
  Bu işlemlerin tamamını denedikten sonra hala Whatsapp’ta problem yaşıyorsanız support@whatsapp.com adresi ile Whatsapp yapımcılarına sorununuzu anlatın. Yardımcı olabilirler.

   
    andropedi  
  16.12.2014-16:10
  a

  Merhaba. Bu tarz problemler eğer tek bir uygulama değil de bir kaç uygulamada meydana geliyorsa mutlaka telefonunuzun ana ayarlarından meydana gelen bir sıkıntı olduğu gözüküyor. Yani telefonunuzun ayarlarında güç seçenekleri, eşitleme ve senkronizasyon vs gibi ayarları kontrol etmeniz gerekiyor. Güç ayarlarında mesela ekran kapalıyken interneti veya uygulamaların interneti kullanması kapatılmış olabilir. Ya da yine ayarlardan ekran kapalıyken telefon yarı uyku moduna geçtiği için arka planda senkronizasyon yapmıyor olabilir. Bu tarz güç tasarrufu modu veya eşitleme ayarlarınızı detaylı bir şekilde kontrol etmenizi ve şüphelendiğiniz ayarları değiştirerek bir süre ekran kapalıyken mesaj alıp alamama sorununu tekrar denemenizi tavsiye ediyoruz. Güç tasarrufu gibi ayarları da bir süre kullanmayarak deneyin. Herhangi bir ayarı değiştirdikten sonra telefonunuzu yeniden başlatmanız daha uygun olacaktır. Tüm ayarları denedikten sonra tekrar iletişime geçerseniz daha detaylı bir araştırma yapıp geri dönüş yapabiliriz.

   
    ufuk  
  16.12.2014-16:03
  u

  Merhaba. Benim cihazım general mobile discovery 2 mini. Whatsapp, viber, tango gibi uygulamalardan, uygulamalar kapalıyken mesaj ve arama bildirimi alamıyorum. Uygulamayı açtığımda mesaj ve cevapsız çağrılar geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

   
    Mert  
  18.12.2014-20:11
  M

  Samsung Galaxy Grand 2 kullanıyorum yaklaşık 3 aydır telefonu aldığımda whatsapta bir sorun yoktu fakat bugün eve geldiğimde whatsapp a mesaj gönderdiğimde gitmiyor yada mesaj alamıyorum telefonumu yeniden kapatıp açtım whatsapp ı yeniden yükledim genede olmuyor yardımcı olursanız sevinirim.

   
    nazlı  
  20.12.2014-22:41
  n

  Samsung Galaxy S3 Neo kullanıyorum ya 2 ay önce aldım ilk günden beri aynı sorun var mesajlar bana bazen geç geliyor bakıyorum mesela mesaj gelmiyor whatsappı açıyorum ard arda geliyor yardım edin lütfen

   
    yusuf  
  23.12.2014-16:31
  y

  s.a discover 2 mini ana ekrandan orta tusa basılı tutup uygulamaları kapattıgım zaman watsap facebook mesenger yani onlıne calısması gerek pragramlar kapanıyor ve tekrar otomatık baslamıyor tek tek uygulamalara gırmem gerekıyor bıldırım almam ıcın yardımcı olursanız sevenırım tesekur

   
    bayram  
  01.01.2015-22:53
  b

  Note 3 telefonumda wifi den baglandıgımda bildirimlerim geliyor ama internet paketim sınırsız olmasına rağmen internet paketimi kullanırken bildirimleri alamıyorum yardımcı olurmusunuz

   
    gmd  
  03.01.2015-20:43
  g

  Gmd discovery 2+ cihazında bazen whatsapp agirmeden mesajlar gelmiyor ve herşeyi demedim ama bi çözüm bulamadım

   
    muammrr  
  13.01.2015-06:49
  m

  Samsung Grand neo telefonuma gelen mesajlari gptmuyoru.sadece mrsaj kutusunu acarsam tesadufen denk gelir.bildirimler kisminda problem yok baska ne olabilir

   
    İsmet Burak  
  13.01.2015-17:09
  İ

  Merhaba Sony Z3 marka telefonu yeni aldım ilte boyle bir sorun yoktu. Hattımı vodofone geçrdim ve bir kere güç tasarruf modu olan STAMINA modunu actım denemek için daha sonra kapadım.
  Şimdi ekranı kitledikten 2 dk içerisinde yazarlarsa geliyor daha sonrasında yazılanlar gelmiyor sürekli gec geliyor watsaap girimem gerekiyorç. Bu konuda desteğinizi acil talep ediyorum.

   
    muhsin  
  16.01.2015-23:15
  m

  Slm ben soylediginiz herseyi kontrol ettim hersey normal ama benim whatsapp mesajlarim hala iletilmiyor.wifi den baglaniyorum bana whatsapp mesajlari geliyor ama benim gonderdiklerim ya cok gec iletiliyor ( 1-2 gun sonra ) , ya da hic iletilmiyor yardimci olabilirmisiniz simdiden tesekkur ederim :)

   
    andropedi  
  17.01.2015-01:54
  a

  3G bağlantıda Whatsapp mesajlarının geç gelip gitmesi aslında oldukça karışık bir durum. Bir yandan Whatsapp uygulaması geliştiricilerinden kaynaklanıyor bir yandan da telefon modellerine ve performanslarına göre değişiyor. Bazı telefonlarda bu sorun yaşanmazken bazı telefonlarda sık sık yaşanıyor.
  Aslında biraz da telefonunuzun hızı ile alakalı bir durum. Telefonun performansı yavaşsa, özellikle 3G bağlantıda ve ekran kapalıyken mesajların gelip gitmemesi sorunu daha çok yaşanıyor. Çünkü zaten yavaş olan telefon ekran kapalıyken iyice yavaş çalışıyor ve whatsapp tıkanıyor. Eğer sayfanın en başındaki önerdiğimiz işlemleri yaptıysanız ve hala sorun yaşıyorsanız sorundan kurtulmanın pek yolu kalmıyor gibi.
  Çözüm olarak ise önerdiğimiz işlemler dışında daha kesin çözümleri araştırarak bu sayfaya yazacağız.

   
    muhsin  
  17.01.2015-08:14
  m

  Sizin bahsettiginiz durumu anladım.Benim durumum şu ki telefonumun internetinden girdigim zaman hicbir sekilde sorun yasamiyorum.Sadece wifi ile baglaninca bu sorunu yasiyorum hatta diger wifi baglantilarinda bu sorunu yasamazken sadece bu wifi baglantisinda bu sorunu yasiyorum.

   
    andropedi  
  17.01.2015-12:23
  a

  O zaman söylediğinize göre durum modemle veya internet bağlantınızla ilgili. Şöyle birşey deneyebilirsiniz. Telefonunuzun ayarlarından Wi-Fi bağlantı ayarlarına gelin ve bağlı olduğunuz internetin üzerine basılı tutarak “bu bağlantıyı sil, bu bağlantıyı unut” gibi bir seçenek çıkacak. Onu seçin, internet bağlantınız gidecek. Telefonu yeniden başlatın ve aynı wi-fi ağına tekrar şifre girerek bağlanın. Bu şekilde telefonunuz bu wifi bağlantısının geçmiş ayarlarını unutacak ve bu ağa ilk defa bağlanıyormuş gibi davranacak. Deneyin.

   
    andropedi  
  28.01.2015-18:03
  a

  Sadece bir kişide sorun yaşıyorsanız büyük ihtimal karşı tarafın telefonunda problem vardır. Sayfada yazdığımız yöntemleri karşı tarafın telefonunda uygulayın ve kontrol edin.

   
    Kaan  
  28.01.2015-17:16
  K

  Samsung galaxy s4 mini kullanıyorum . Bir tek kişi de mesaj iletimim de sorun oluyor . Attığı mesajlar telefonuma gelmiyor . Yardımcı olursanız çok sevinirim

   
    yasin vatan  
  06.02.2015-05:20
  y

  Merhaba kolay gelsin
  note3 kullaniyorum ve whatsappta bazen mesajlae gelmiyor ancak programin icine girmem gerekiyor, bazende hic sorun yasamiyorum, task killer dediginiz programa clean master prgrami dahil midir? Nasil bi yol izlemem gerektigi konusunda yardimci olurmusunuz?

   
    andropedi  
  06.02.2015-12:23
  a

  Clean master programını açarak içerisinde task killer özelliğinin olup olmadığını inceleyin. Eğer task killer ile ilgili açık olan özellikler varsa onları kapatın. Eğer task killer özelliği yoksa sorun o uygulamadan kaynaklanmıyordur.
  Başka bir yöntem olarak Whatsapp uygulamasını kaldırıp tekrar kurmanız düşük bir ihtimalde olsa belki işe yarayabilir.
  Bunun yanında unutmayın ki Whatsapp sisteminin server’ları da bazen yavaşlayıp tıkanabiliyor. Eğer bahsettiğiniz sorun devamlı olmuyorsa, ara sıra oluyorsa bu Whatsapp’ın da kendisinden kaynaklanabilir.

   
    nalan  
  07.02.2015-15:14
  n

  samsung s3 mını tlf numdan daha önce whatsapp a giriyordum ancak şimdi giremıyorum ucus modunu actım kapattım denedim
  tlf nu actım kapattım
  wifi yi acarak denedim

  olmadı olmadı ….ne yapmam lazım bu konularda cahilim bıraz :)

   
    Kamil Çukurtaş  
  09.02.2015-22:44
  K

  Samsung s5 kullanıyorum wifiden bağlanınca whatsapptan mesaj gönderiyorum alıyorum ama ne bi resim ne de bi müzik felan gönderemiyorum. Bunu twitterda felan da yapıyo resmi veya müziği göndermek isteyince göndermiyor fakat mesajda sıkıntı çıkarmıyor. Sorun nedir acaba başka telefonda denedim gene aynı wifiden mi kaynaklı sorun çözemedim kaç gündür

   
    onur  
  12.02.2015-09:43
  o

  nokia lumia 820. geçenlerde windows phone güncellemesi geldi. yükledik sonra bu hata ile karşılaşmaya başladık. bir süre mesajlar geliyor fakat telefon 24 saatten fazla açık kalınca yine bu hatayı almaya başlıyoruz. uyarı olarak da telefonunuzu kapatın veya whatsappı yeniden yükleyin diyor. kapatıp açtım tekrar yükledim yine aynı. 24 saat sonra aynı hatayı alıyoruz. söylenen her şeyi yaptık.

   
    andropedi  
  12.02.2015-19:24
  a

  Telefonunuz windows phone işletim sistemi olduğu için bu sayfada yazılan yöntemler işinize yaramayabilir. Windows için Whatsapp sorunları ile ilgili olarak internetten başka kaynakları araştırın.

   
    hüseyin  
  12.02.2015-23:42
  h

  Lg g3 kullanıyorum whatsapp sadece ekranı açınca bildirim veriyor sanirim dediğiniz tüm ayarları uyguladım.
  Cihaza hard reset attım ve whatsapp ı silip yeniden kurdum ancak sonuç aynı.
  Telefonum ekran kapandıktan5 10 dakika sonra derin uykuya geçiyor sanırım.

   
    yase  
  19.02.2015-19:54
  y

  Casper via v8c marka telefon kullaniyorum whatsappa girmeden gelen mesajlari goremiyorum

   
    fidel alkan  
  27.02.2015-13:32
  f

  Lg g3 kullaniyorum ve wifideyken sıkıntı yok ama mobil verideyken whatsapp mesajlarini alamiyorum

   
    cüneyt  
  02.03.2015-12:50
  c

  I phone 4 kullanıcısıyım ve telefonumda watsapp mesaj uyarı sesi geliyor fakat gelen bir mesaj olmuyor. Bunun nedeni ne olabilir? Teşekkür ederim.

   
    andropedi  
  02.03.2015-18:24
  a

  Eğer uyarı sesinden bir süre sonra Whatsapp mesajı da geliyorsa bir şekilde tıkanma oluyor olabilir. Ama uyarı sesinden sonra herhangi bir Whatsapp mesajı gelmiyorsa o uyarı sesi başka bir uygulama ile alakalı da olabilir.

   
    cüneyt  
  02.03.2015-18:09
  c

  Alınmayan mesajın uyarı sesi gelmesi mümkün mü ?

   
    SERHAD  
  04.03.2015-19:46
  S

  Whatsapa telefonum bozuk olduğundan dolayı 1 aydır giremiyorum. telefonum tamirden gelince bu süre zarfında gelen mesajları görecekmiyim yoksa otomatik larak silinecek gözükmeyecekmi ?

   
    andropedi  
  04.03.2015-23:26
  a

  Merhaba. Telefonunuz tamirdeyken gelen mesajlar birikir ve telefon size ulaştığında ilk açtığınızda bu mesajların tümü size gelir. Fakat Whatsapp kendi sitesinde bu gönderilmemiş mesajları en fazla 30 gün server’larında tutacaklarını ve sonra otomatik olarak silindiğini belirtmişler. Yani telefonunuzu ilk açtığınızda sadece son 30 gün içerisinde size gönderilen Whatsapp mesajlarını alacaksınız.
  İlgili Whatsapp bildirgesi:
  “If the recipient is not online, the undelivered message is held in WhatsApp’s server until it can be delivered. If the message is undelivered for thirty (30) days, the undelivered message is deleted from our servers. Once a message has been delivered, it no longer resides on our servers. The contents of any delivered messages are not kept or retained by WhatsApp — the only records of the content of any delivered messages reside directly on the sender’s and recipient’s mobile devices (and which may be deleted at the user’s option).”

   
    greenone  
  09.03.2015-22:42
  g

  Samsung galaxy trend plus model telefonum var. Wi-Fi üzerinden hiç bir sıkıntım yok ama mobil veri açık iken eğer ekranim kapalı ise mobil veri üzerinden çalışan hiç bir sohbet programından ileti alamıyorum. Facebook messenger, whatsapp, Tictoc Ve daha niceleri, ne varsa denedim. Problem uygulamalarda değilmiş. Burada olan ve olmayan tüm ayarları da elden geçirdim nafile. Ayrıca bu modellerde güç tasarrufu modu yok olsa kesin ondan bileceğim. Başka önerileriniz var mı?

   
    andropedi  
  10.03.2015-01:46
  a

  Yukarıda yazdığımız çözüm yöntemlerinden başka bir yol pek yok gibi. Fakat oldukça fazla kişide meydana gelen bu sorun hakkında daha detaylı bilgi sahibi ve çözüm yöntemleri bulduğumuzda sizi buradan bilgilendireceğiz.

   
    bilgi  
  12.03.2015-21:14
  b

  Asus zenfone 5 geç geliyor

   
    Cemal  
  13.03.2015-17:13
  C

  Merhaba note 4 kullanıyorum. wi-fi den internete bağlandıgımda mesajlarım geliyor. ama kendi internet paketimden bağlandığımda mesaj gönderemıyorum ve alamıyorum. internetteki diğer işlemlerimi yapabiliyorum ama whatsapp çalışmıyor. neden olabilir acaba ?

   
    aysrgul  
  17.03.2015-10:25
  a

  Samsung Galaxy note 3 kullanıyorum. Whatsapp kullanıyordum. Bir an mesaj gonderip alamadığını farkettim.whatsapp silip tekrar yüklemeye çalıştım. Ancak numara doğrulama kısmına geldiğimde internete bağlanamadigim konusunda uyarı alıyorum. Bu arada başka internet sayfası açabiliyor Yardımınızi rica ederim.

   
    Adem Parlak  
  20.03.2015-00:00

  Bir ay önce engellediğim numaranın engelini kaldırdım,şimdi attığı mesajlar gelmiyor.Sorun ne sizce? Teşekkür ederim

   
    aykutcelik  
  22.03.2015-19:11
  a

  Turkcell t 50 kullaniyorum watshap mesajlari ni watshapa girdigimde aliyorum. Telefonda gorev sonlandirici disinda bu tür programlar yok gorev sonlandirciyi da ara sira kullaniyorum

   
    sahan  
  26.03.2015-19:20
  s

  Gm discovery 1 mesajlar gec geliyor hala


1 2 3 6

YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


İpucu 255 yorum 332568
Android İpuçları ve Yararlı Bilgiler
, , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 166.5  Y: 26/06/2014  Güncelleme: 14/04/2019      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023