VPN ve Tam Gizli İnternet Tarayıcı

VPN ve Tam Gizli İnternet Tarayıcı

Chrome ve diğer mobil internet tarayıcılarında “gizli sekme” açtığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu uygulama tam gizli internet tarayıcı sunuyor. Aslında Google Chrome, Opera, Firefox gibi tarayıcılarda bulunan “gizli sekme” özelliği ile tamamen görünmez ve kayıtlar olmadan gezinmiyorsunuz. Tenta internet tarayıcı ise tamamen gizli ve görünmez şekilde, aynı zamanda da VPN desteği ile internette gezinmenizi sağlıyor.

Gizli Mod ve VPN desteği ile gezindiğiniz siteler veya girdiğiniz veriler tamamen son teknoloji ile şifreleniyor ve çerezler kalıcı olarak hiçbir zaman kaydedilmiyor. Tarayıcıyı kapattığınız anda veya sitenin tüm verilerini sildiğiniz anda o siteyi ziyaret ettiğiniz ile ilgili hiçbir yerde hiçbir kayıt kalmıyor. Üstelik Tenta internet tarayıcısına giriş için de şifre veya parmak izi kullanabiliyorsunuz.

Bu tam gizli internet tarayıcısını kullanarak VPN teknolojisi ile Dünya’nın farklı yerlerinden server’lar kullanarak IP adresinizi tamamen gizlemesi. Yani istediğiniz ülke üzerinden de VPN bağlantısı kurarak sitelere farklı yerlerden giriş yapabiliyorsunuz.

En önemli özelliklerinden bir diğeri ise reklam engelleyici (adblock) özelliğinin bulunması. Girdiğiniz sitelerde bulunan rahatsız edici reklamlardan tamamen kurtulmuş oluyorsunuz.

Tenta tarayıcı uygulamasında video indirme özelliği de bulunuyor. Bu sayede girdiğiniz internet sitelerindeki videoları telefonunuza kaydedebiliyorsunuz. İndirdiğiniz dosyaların klasörlerine şifre de koyabiliyorsunuz.

Bu özelliklerin yanında daha birçok faydalı özelliği olan ve internette tamamen gizli ve güvenli olarak geiznmenizi sağlayan bu tam gizli internet tarayıcısını ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.


Sponsorlu


 Ekran Görüntüleri  İndirme Linkleri 

Android (Google Play)YORUM YAZ


E-posta adresinizi hiçbir şekilde kimse ile paylaşmıyoruz


Android UygulamalarSistem Araçları ve Uygulamaları
, , , , ,
Yazar: andropedi  Puan: 1.6  Y: 30/01/2020      
ANA SAYFA | Android Uygulamalar | Android Oyunlar | Android Haberler | Android Duvar Kağıtları | Ücretsiz Uygulama | Tüm Kategoriler | İLETİŞİM

Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2023