Viddy – Sosyal Video Paylaşım Uygulaması

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  04/10/2013
  Okunma:
  5208
  Puan:
  2.8
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  asm

 1 Yorum
Yorum Yaz

Twitter, Facebook, Instagram ve Google+ ile sosyal paylaşım imkanları tükendi diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. iPhone’da zaten popüler olan ve Android için yeni yayınlanan Viddy uygulaması sadece çektiğiniz videoları paylaşmak üzere geliştirilmiş bir sosyal android uygulaması. Popülerliği giderek artan bu uygulama benzer olarak twitter, facebook, instagram gibi çalışıyor. uygulamayı diğerlerinden ayıran özellik ise sadece video paylaşımı üzerine yoğunlaşmış olması. Sosyal paylaşım platformlarını sıklıkla kullanan ve video çekmeyi seven android kullanıcıları için ideal ve popüler bir uygulama olacaktır.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.viddy.Viddy


 QR Barkod  
Viddy – Sosyal Video Paylaşım Uygulaması 
Benzer Uygulamalar:

  1 Yorum

      ayse  (misafir)
    06.03.2015-18:54
    a

    şarkıyı çok sevdimsiz de Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, Sosyal Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1657sayfa/6951yorum/27favori) k201208021123 m9809