Uykusuz – Uykusuz Dergisi Karikatürleri

   İNDİR UYGULAMA 


  Güncelleme:
  04/10/2013
  Okunma:
  8008
  Puan:
  3.6
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  o1a

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Uykusuz android uygulaması, yıllardır yayında olan ve en çok okunan mizah dergilerinden biri olan Uykusuz’un mobil cihazlar için hazırlanmış şeklidir.

Uykusuz ile Uykusuz Dergisi çizerleri tarafından hazırlanmış karikatürleri görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulama ile herhangi bir ücret ödemeden yüzlerce kaliteli karikatüre ulaşabilirsiniz. Birden fazla bölüme sahip olan Uykusuz uygulaması üzerinden mizahı cebinizde ve tabletinizde taşıyabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.eakalin.uykusuz


 QR Barkod  

 QR Barkod  
Uykusuz – Uykusuz Dergisi Karikatürleri 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Medya Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, APK Dosyalı Android Uygulamaları, Eğlenceli Android Uygulamaları, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, Türkçe Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1662sayfa/6962yorum/28favori) k201208021123 m9809