Uçak GPS ve İrtifa Bilgilerini Anlık Görün

  Airplane Compass and Altimeter İNDİR UYGULAMA 


  Yayın:
  04/10/2018
  Okunma:
  601
  Puan:
  8.6
  Favori:
  0
  Kısa Link:
  hkh

 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Uçak yolculuklarını sık yapıyorsanız bu uçak gps ve irtifa/yükseklik bilgilerini telefonunuzda anlık olarak gösteren uygulama tam size göre.

Airplane Compass and Altimeter isimli Android uygulamasını uçağa bindiğinizde telefonunuz veya tabletiniz uçuş modundayken sadece GPS açarak kullanabilirsiniz. Uygulama telefonunuzun GPS bilgilerinden canlı olarak yararlanarak tüm aşağıdaki bilgileri size güzel bir arayüz ile sunuyor.

Uçak GPS, pusula ve yükseklik bilgilerini canlı olarak sunan bu uygulamanın başlıca özellikleri aşağıdaki şekilde:

Pusula: Dünyanın manyetik alanına göre size pusula bilgilerini, yatay ve dikey eğiklik seviyelerini anlık olarak gösterebilir.

Türbülans: Sismometre grafikleri ile X,Y ve Z eksenlerindeki açı farklarının anlık bilgisini gösterebilir.

Yükseklik ve Hız: Uçağın anlık olarak yüksekliğini metre ve feet olarak, anlık hızını ise mil veya kilometre/saat olarak belirtebilir.

Uöak Grafikleri: Uçağın anlık olan eğimlerini üstten, önden ve yandan anlık olarak size grafik ile sunabilir.

Uçuş bilgilerini gösteren bu uygulamayı Google Play’den ücretsiz olarak indirip uçuşlarınızda kullanabilirsiniz. Diğer android gps uygulamaları için buraya tıklayın.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.xview.airplanedata


 QR Barkod  
Uçak GPS ve İrtifa Bilgilerini Anlık Görün 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın


İsim:
Üyeliğiniz varsa giriş yapın veya kayıt olun. Üye olduğunuzda profilinize fotoğraf ekleyebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Yorum:

   

Yorum göndermeden önce yukarıdaki kutucuğu işaretlerseniz, bu sayfaya sonradan yapılacak yorumlar e-posta adresinize gönderilir.

Kategoriler: Android Bilgi Uygulamaları, Android Canlı Veri Uygulamaları, Android Harita - Gps Uygulamaları, Android Tablet Uygulamaları, Android Uygulamalar ve Programlar, İlginç Android Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2018  (1659sayfa/6953yorum/28favori) k201208021123 m9809