Türksat 4A Uydu Ayarları ve Frekans Listesi

 İNDİR

Türkçe
Uygulama
Nasıl Yapılır
10595
G: 19/09/2014
Y: 19/09/2014
Puan: 6.7
Kısa Link: cyr
 
 Yorum yapılmamış
Yorum Yaz

Yeni Türksat 4A uydu frekanslarına geçiş yapan tüm kanallar için TÜRKSAT 4A kanal frekansları ve uydu ayarlarına ulaşabilirsiniz.

Türksat AS android uygulaması ile televizyonunuzda yeni uydu frekans ayarlarını yaparken telefonunuzdan tüm frekans değerlerine ve ayarlarına ulaşabilirsiniz.

Televizyon uydunuzu yeni Türksat 4A uydu frekanslarına güncellerken otomatik arama veya manuel kanal ekleme yapabilirsiniz. Öncelikle uydu listesine Türksat 4A uydusunu frekansları ile birlikte eklemeniz gerekiyor. Sonrasında manuel kanal eklemek isterseniz bu uygulamadan tüm kanalların yeni frekans bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türksat 4A uydusunun frekans değerlerini ayarlamak için; 11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 Sembol Oranı, FEC ¾ veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 Sembol Oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek “Şebeke Taraması” yapılması gerekiyor.

Eğer bilgisayarınızdan tüm kanalların uydu ve frekans bilgilerine ulaşmak isterseniz Türksat firması tarafından yayınlanan “Türksat 4A Kanal Geçişleri ve Yeni Frekans Listesi” PDF dosyasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


 Ekran Görüntüleri 


Sponsorlu


com.crenno.turksatfrekans


 QR Barkod  Türksat 4A Uydu Ayarları ve Frekans Listesi 
Benzer Uygulamalar:

Yorum Yazın   Kategoriler: Android Uygulamalar, Türkçe Android Uygulamaları, Nasıl Yapılır?, Bilgi Uygulamaları, Haber Kaynağı Android Uygulamaları, İletişim için Android Uygulamaları, Medya Uygulamaları
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Android Uygulama, Oyun ve Teknoloji Haberleri - Andropedi © 2012-2019